Page 2 of 2

Re: NT - master

Posted: 17:10 02. Jul 2013
by kucik
Jen takové upozornění: Verzujte. Schovávejte si verze modulu (třeba zazipováním s datumem) než něco začnete dělat a potom.
Stane se, že s něčím blbě hnete, všechno se úplně po****.
Já mám takhle historii thalijskýho modulu třeba i dva roky spět a občas se stane, že s Rejtym lovíme v hodně starejch modulech.

Re: NT - master

Posted: 17:18 02. Jul 2013
by Rejty
Jo, souhlas, já si dělám každej den novou verzi.

Re: NT - master

Posted: 17:30 02. Jul 2013
by Shaman88
Jojo taky mám.

Re: NT - master

Posted: 14:49 03. Jul 2013
by Amber
Zkoušela jsem se připojit na master modul online a projít pro kontrolu další lokace, ale jedna se mi stále seká.
Kel a Hazr - podzemí; kdykoli do té lokace zkusím jít chvilku je a pak se stane tohle:
Image
Nevíte někdo, co s tím? :?

Re: NT - master

Posted: 14:52 03. Jul 2013
by kucik
A děje se to když vlezeš na nějaké konkrétní místo v té lokaci?

Re: NT - master

Posted: 14:57 03. Jul 2013
by Amber
Na 100% jistě to nevím, ale myslím, že jsem byla u přechodu do lokace Lilithina chrámu. Prošla jsem tam i zpět, samotný chrám problém nedělal.

Edit:
Aha, tak to nebude tou lokací. Děje se mi to všude. :wall: Shamane, nemůže to dělat něco z těch haků, cos mi posílal? Nic jiného jsem v posledním týdnu neinstalovala.

Re: NT - master

Posted: 16:38 03. Jul 2013
by Shaman88
Moje haky s tím nijak nesouvisí...

Re: NT - master

Posted: 16:41 03. Jul 2013
by Amber
Hm, tak nevím :(

Re: NT - master

Posted: 17:07 03. Jul 2013
by Shaman88
Ty haky co jsem ti dával tak s nima jsi nic nepřepisovala ne?
+ včera jsi pokud vím ještě na testu byla ne?

Re: NT - master

Posted: 17:20 03. Jul 2013
by Shaman88
Já bych spíš řekl že serveru došla paměť...

Re: NT - master

Posted: 17:25 03. Jul 2013
by Amber
Jo, včera jsem a testu byla.
Zkusila jsem pustit DM klienta offline jen u sebe a dělá to stejnou chybu.
Samotná hra za hráče jde v pohodě...

Re: NT - master

Posted: 17:26 03. Jul 2013
by Shaman88
Taky mi nejde DM klient... už mi 20 minut načítá lokace...
Nahrávám tam novou verzi.. pak to spustím.

Re: NT - master

Posted: 17:26 03. Jul 2013
by kucik
Myslíš jako ty 2GB RAM + 2GB swap? Jednak by to byl teda vážný problém co se modulu týče, druhak to moc nevypadá, když aktuálně využívá jen 20% paměti a pak nevím, proč by problém serveru způsoboval segfault na klientský grafický kartě ;)

Re: NT - master

Posted: 17:28 03. Jul 2013
by Shaman88
No taky mi to nejde, mám tam asi 7 DM postav uložených na různém místě a ani jeden nejde...

Re: NT - master

Posted: 17:29 03. Jul 2013
by Shaman88
Hlavně mi s tím nic nedělejte... nerestartujte a tak... právě nahrávám novou verzi - 53% s mým uploadem to trvá cca půl hodiny...