Page 2 of 3
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 10:04 06. Jul 2013
by de Aers
Tak ani ty by se neměli zveřejňovat ne ? Vzhledem k tomu, že je to IC. Sice ty postavičky mluví sprostě, ale některý postavy si za to třeba holt můžou sami, že jsou k nim ostatní takový.
Ale zas mi taky přijde nesmyslná ta stížnost na obtěžování po tellu, že se k tomu Jachyra chtěla ještě vyjádřit jeden tell potom, co jí Prasokralik napsal, ať už ho neobtěžuje.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 10:06 06. Jul 2013
by Nalkanar
Amber wrote:Prasokrálíku, obecně se považuje za obtěžování po tellu vyjadřování od doby, kdy hráči jasně napíšeš, aby tě nechal být, že ti jeho telly vadí a jsou ti nepříjemné.
Tohle je myslím nejzásadnější bod, který ti tam chybí. A myslím, že jsi dostatečný týpek na to, abys to dál nemusel rozpitvávat tu.

Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 10:06 06. Jul 2013
by Shaman88
Hmm neumíte hrát bez takového slovníku a sexistických narážek?
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 11:08 06. Jul 2013
by Pajule
Já jo
//omlouvám se, spam na počest Kráti
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 11:22 06. Jul 2013
by -RoF-
Amber wrote:
A teda zastanu se RoFa - nebyl snad důvod zveřejňovat tady jeho telly. Krom toho ne každý z nás chce vědět, o čem se soukromě baví.

Héééj to nebyly telly!

To bylo normální RP za Arii.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 11:32 06. Jul 2013
by -RoF-
jachyra wrote:Poslala som Shamanovi úplne celý log aj vrátane tellov a všetkého ostatného. Pokiaľ si ho ktorékoľvek DM vyžiada, tak mu ho pošlem. A nie, nie je dôvod pre také osočovanie postavy. Moja postava síce zabije kde-koho, ale okrem Falliona a Riena nespala vôbec s nikým

to samozrejme aj RoF aj Prasokrálik vedia, ale je to ich osobná záležitosť. Jedná sa tu o OOC spor. Ja sa do hry s nimi ani trochu nehrniem a len som Prasokrálika a predtým aj RoFa slušne poprosila, či by mohli s tým prestať, lebo je mi ich hra nepríjemná a popravde sa im v hre vyhýbam, lebo taký vulgárny slovník ako od nich som nikde v inej hre ešte nezažila.
Tie citácie - ako od Prasokrálika tak i ROFa sú z hry, nie je to súkromný rozhovor, takže by to tu vlastne malo v poriadku byť.
Ale tak isto mi nevadí, pokiaľ sa do mojej postavy nejaká iná naváža, Kora má povahu, ktorá vie vytočiť kadekoho. Na iných serveroch mám dokonca ešte nepríjemnejšie postavy. O čo sa mi najviac jednalo bol ich slovník a vulgarizmy, ktoré sú zakázané, ale zároveň sú mi nepríjemné a pokúsila som sa slušne s nimi o tom dohovoriť. Odpoveď sa mi nedostavila, len útok na mňa.
Viac k tomu nemám čo dodať

stále musím povedať že vďaka Diemovi a bratom elfom som sa včera výborne zabavila a dvaja hráči, ktorí sa mi snažia zničiť hru kvôli OOC záležitostiam, mi dojem vážne nemôžu pokaziť

Já ti dám OOC spor, to je čistě IC věc. A Aria k tomu má své důvody.
Jo najednou ti vadí vulgarismy a když jsi kdysi potkala Arulku v lese v doprovodu Falliona, Tak jsi používala podobný slovník.

At žijou pokrytci.

Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 11:46 06. Jul 2013
by Decka
Ubohý je předevšim to, že Prasokralik chtěl jen ukázat jakej že to je borec, když ji pojede ve hře a pak to ještě rozmázne na foru, jinak by to poslal PM DMku, ale že je ubožák to asi všichni ví.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 11:53 06. Jul 2013
by klobouk
V pravidlech je sentence o vulgarismech. Když je užívám, vystavuji se riziku, že budou vadit. Když se někdo ozve, že mu vadí, přestanu je v jeho přítomnosti užívat.
+ Je to docela p***l vymýšlet nevulgární nadávky.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 12:38 06. Jul 2013
by Miell
klobouk wrote:V pravidlech je sentence o vulgarismech. Když je užívám, vystavuji se riziku, že budou vadit. Když se někdo ozve, že mu vadí, přestanu je v jeho přítomnosti užívat.
+ Je to docela p***l vymýšlet nevulgární nadávky.
S tím souhlasím, ale zrovna Kora nevyniká v taktu a ohleduplnosti.. a v jejím slovníku se taky tvrdší slova vyskytují. Podle mě se prostě měla sebrat a odejít, když už to bylo OOC na Jachyru moc. A Prasokrálík to tu neměl rozmazávat.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 12:57 06. Jul 2013
by -RoF-
To je fuk Králik i Jachyra jsou honiči ega no, to je pak těžké.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 13:00 06. Jul 2013
by jachyra
Môj slovník sa za posledné dva roky výrazne zmenil

čo môžu potvrdiť tí, čo ma poznajú. Nemá zmysel hovoriť čo bolo pred rokmi, keď sa rozprávame o tom, čo je dnes.
Navrch ja som sa zdvihla a odišla. Ja za to nemôžem, že ma potom Aria prenasledovala a Rien sa tiež nevedel udržať mimo. A rovnako si myslím, že slušná žiadosť si vyžaduje slušnú odpoveď. Sme predsa ľudia a slušne sa dohodnúť by mal byť základ, čo každý ovláda.
Proti stíhačkám a stíhačom by som odporučila zaviesť niečo ako teleport

lebo inak sa ich zbaviť nedá.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 13:02 06. Jul 2013
by Pajule
Na to je nejlepší ignor jak postavy tak hráče no, ale kolikrát je to sakra těžký

Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 13:07 06. Jul 2013
by -RoF-
Teleport by nebyl moc IC

.
Slušná? Dva roky? Hmm ještě to není dva roky je to z roku 2011...
[Tue Dec 27 23:26:43] Kora Meynolds: No hovno rozumieš. Ty tak nanajvýš vieš, ako si zaplatiť niekoho, kto by ťa prefikol.
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 13:10 06. Jul 2013
by jachyra
Pridaj tam celú tvoju predošlú provokáciu, po ktorej som to už nevydržala a vybuchla

je krásne vyťahovať z kontextu, to je inak vážne najjednoduchšie
Re: Nežádoucí telly ve hře
Posted: 13:10 06. Jul 2013
by Pajule
Hele, nechci se nikoho zastávat, ale lidi i postavy se mění

a měl si to řešit tenkrát a né to vytahovat teď
