Page 2 of 4
Re: Srazeni
Posted: 22:24 04. Aug 2013
by Shaman88
+12 - počítají se do toho itemy a kouzla
Re: Srazeni
Posted: 23:16 04. Aug 2013
by wallndwill
neco mi dnes rikalo.. nekupuj ten +3 dex nahrdelnik

)))
Nu aspon jsem Moudrejsi

))) a tak to vypadalo pekne

))) s tim paskem
ALCHYMISTICKY lektvar ny zvyseni dexterity je asi jako kouzlo a pocita se do toho capu taky asi..... klate

no nevadi musim to udelat jinak, ted opravdu lituju ze jsem si tu int na 13 nedal

)
Re: Srazeni
Posted: 00:06 05. Aug 2013
by Derken-
Cap vlastnosti +12
Cap skillu +50
Monk si na Epicke uhybani nesahne na Thalii
Monk co je srazen vetsinou konci. Vyplati se sazet na vysoke Ac a ii a nepodcenovat pripravu.
PS: barbare, sko je dodge, protoze jiny druh AC se nestackuje do +20
Re: Srazeni
Posted: 07:17 05. Aug 2013
by wallndwill
nemuzu ted rozlustit zkratku ii.. napad mne jen iniciativa. ale to mi zase nedava smysl ve hre.
Re: Srazeni
Posted: 08:18 05. Aug 2013
by J.F.Payne
Improved Invisibility - Vylepšená neviditelnost.
Re: Srazeni
Posted: 09:11 05. Aug 2013
by Shaman88
wallndwill wrote:neco mi dnes rikalo.. nekupuj ten +3 dex nahrdelnik

)))
Nu aspon jsem Moudrejsi

))) a tak to vypadalo pekne

))) s tim paskem
ALCHYMISTICKY lektvar ny zvyseni dexterity je asi jako kouzlo a pocita se do toho capu taky asi..... klate

no nevadi musim to udelat jinak, ted opravdu lituju ze jsem si tu int na 13 nedal

)
Tomuhle příspěvku nerozumím. Možná že něco myslíš špatně.
Re: Srazeni
Posted: 09:59 05. Aug 2013
by KaTo
Technická - nevím jak alchemácká ii, ale kouzlo ii nemá na Thalii 50% Concealment, ale jen 30%, takže...pokud nemá NPC TSko nebo Ultravision a chcete omezit riziko zásahu, je záhodno použít kombo jednoho z těchto kouzel + Temnotu, což ten 50% Concealment zajistí.
Re: Srazeni
Posted: 10:07 05. Aug 2013
by Shaman88
Není lepší než temnota dávat rovnou obraz? který ti dá rovnou 50%?
Re: Srazeni
Posted: 10:08 05. Aug 2013
by Prasokralik
Na kouzlu temnota je krásné, že proti ní nefunguje kromě dvou kouzel vůbec nic a to včetně magické odolnosti a dokonce imunity na ono kouzlo.
A ne šamane, není to lepší. Obraz dává pouze 50% ukrytí, temnota toho dává mnohem, mnohem víc, pokud nevíš, jak ji counterovat. A to většina npcček neví.
Re: Srazeni
Posted: 10:15 05. Aug 2013
by Shaman88
No to jo, ale temnotu máš na místo ne? takže když jdeš dungem tak se ti to vyplatí házet jen do větších fightů zatímco obraz můžeš mít na sobě dlouhodobě.
Re: Srazeni
Posted: 10:23 05. Aug 2013
by Prasokralik
6 vteřin za level castera bych já osobně nedefinoval jako "můžeš to mít furt"
btw. to funguje pouze na sesilatele nebo se to dá kouzlit i na partaky?
Re: Srazeni
Posted: 10:25 05. Aug 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:No to jo, ale temnotu máš na místo ne? takže když jdeš dungem tak se ti to vyplatí házet jen do větších fightů zatímco obraz můžeš mít na sobě dlouhodobě.
Fighty, který zvládneš bez Temnoty, zvládneš i bez Concealmentu (většinou). Ale když už potřebuješ Concealment (subboss/boss/přečíslení(!!!)), tak Temnota jednoznačně vede (a zvláště to přečíslení geniálně "řeší").
Re: Srazeni
Posted: 10:29 05. Aug 2013
by Shaman88
Jo říkáte že temnota je moc OP. Že je potřeba ji zkrouhnout jo...
Re: Srazeni
Posted: 10:35 05. Aug 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Jo říkáte že temnota je moc OP. Že je potřeba ji zkrouhnout jo...
Ne, říkáme, že NPC jsou tak OP, že je třeba k nim upravit strategii. Přeber si to jak chceš

.
Re: Srazeni
Posted: 10:37 05. Aug 2013
by Derken-
Shaman88 wrote:Jo říkáte že temnota je moc OP. Že je potřeba ji zkrouhnout jo...
Ty seš troll
