Page 2 of 2
Re: lagy
Posted: 17:36 29. Aug 2013
by kucik
Je to o něco svižnější, ale kvůli statickejm starejm knihovnám to taky není žádná bomba.
Re: lagy
Posted: 18:02 29. Aug 2013
by Shaman88
Na starších linuxech to běhalo fakt dobře, na těch nových se mi to několikrát nepodařilo rozjet, a když už se mi to povedlo tak to nebylo o moc lepší než na 7čkách.
Re: lagy
Posted: 18:05 29. Aug 2013
by karolina
Nepomohlo by třeba od lagů a padání serveru, kdyby byla některá kouzla bez grafického efektu? Třeba ty magické odolnosti, kde poletují runy, nebo prohlédni neviditelnost bez oček létajících kolem hlavy.
Re: lagy
Posted: 18:23 29. Aug 2013
by Shaman88
Pomohlo...
Zkusíme s tím něco udělat. Mohli bychom ty efekty zrušit a přidat informace o vizuálních efektech do popisu postavy. Např. že bys klikla na prozkoumat na spoluhráče a tam by bylo něco ve smyslu "Kolem postavy lze vidět téměř průhledná bariéra." Takže bys věděla že má na sobě předtuchu.
Re: lagy
Posted: 18:59 29. Aug 2013
by Nalkanar
Tak daleko bych nezacházel. Zrovna u předtuch a tak.
Re: lagy
Posted: 19:04 29. Aug 2013
by J.F.Payne
Já bych zrušil efekt kůry. Je hrozně hnusnej.
Re: lagy
Posted: 19:23 29. Aug 2013
by Shaman88
Nalkanar wrote:Tak daleko bych nezacházel. Zrovna u předtuch a tak.
To byl příklad.