Page 2 of 4

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 11:20 30. Aug 2013
by slouly
zkouším to s účtem reichi. omlouvám se tohle jsem zapomněl napsat :)

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 11:29 30. Aug 2013
by kucik
Aha...koukám opět zabanovaná IP. Zkus to teď.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 11:41 30. Aug 2013
by slouly
děkuju moc už to jde :)

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 03:33 23. Nov 2013
by Kraken
Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou duši s žádným chrámem. Zkus relog, poté DM. Relog nepomohl. ACC: CoJeee (Krakena mám, protože si ani za boha nevzpomenu na heslo) Zkoušeny i účty kemů Joker a Robin, stejný problém.

Ještě možná jak info, že hraju z jiné IP než kdysi, ale co jsem kontroloval, tak IP mám nekontrolovat a raději jsem ji i změnil, nevím, jestli nedělá něco i to, že hraju z UK.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 03:50 23. Nov 2013
by Shaman88
Kraken wrote:Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou duši s žádným chrámem. Zkus relog, poté DM. Relog nepomohl. ACC: CoJeee (Krakena mám, protože si ani za boha nevzpomenu na heslo) Zkoušeny i účty kemů Joker a Robin, stejný problém.

Ještě možná jak info, že hraju z jiné IP než kdysi, ale co jsem kontroloval, tak IP mám nekontrolovat a raději jsem ji i změnil, nevím, jestli nedělá něco i to, že hraju z UK.
Jakou zakládáš postavu?

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 03:51 23. Nov 2013
by Kraken
Shaman88 wrote:
Kraken wrote:Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou duši s žádným chrámem. Zkus relog, poté DM. Relog nepomohl. ACC: CoJeee (Krakena mám, protože si ani za boha nevzpomenu na heslo) Zkoušeny i účty kemů Joker a Robin, stejný problém.

Ještě možná jak info, že hraju z jiné IP než kdysi, ale co jsem kontroloval, tak IP mám nekontrolovat a raději jsem ji i změnil, nevím, jestli nedělá něco i to, že hraju z UK.
Jakou zakládáš postavu?

Prvně jsem zkoušel Hirana a pak jsem zkoušel obyč člověka fightera.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 03:51 23. Nov 2013
by Shaman88
Kraken wrote:
Shaman88 wrote:
Kraken wrote:Hoja lidi,
mám menší problém, snažím se připojit do hry, někdy hodí hned byl jsi zaveden, jindy mě to pustí do hry, ale objevím se mrtev se zprávou: //Debug info: Zranil te Thalie bez pouziti stinovych zraneni. Umiras. No a když už mě to hodí do podsvětí, tak Astarot na mě vybalí, že nemám svázanou duši s žádným chrámem. Zkus relog, poté DM. Relog nepomohl. ACC: CoJeee (Krakena mám, protože si ani za boha nevzpomenu na heslo) Zkoušeny i účty kemů Joker a Robin, stejný problém.

Ještě možná jak info, že hraju z jiné IP než kdysi, ale co jsem kontroloval, tak IP mám nekontrolovat a raději jsem ji i změnil, nevím, jestli nedělá něco i to, že hraju z UK.
Jakou zakládáš postavu?

Prvně jsem zkoušel Hirana a pak jsem zkoušel obyč člověka fightera.
Dáváš 1. lvl zloděje?

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 03:54 23. Nov 2013
by Kraken
Hmmm, ne. Jsem zase pospíchal než abych si všechno pročetl. Už ok, sry a DÍK!

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 18:15 23. Nov 2013
by Kathermara
Tak a už se mi taky nejde připojit. Normálně jsem si založila postavu a hrála, došla jsem k obchodníkovi s věcma v úvodních lokacích, pak mi to spadlo, napsalo: Byl jsi zaveden. A teď už se nemůžu lognout, pořád píše timeout... kontrolu ip mám vypnutou. Navíc to předtím šlo, tak nevím, v čem je zas chyba.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 18:19 23. Nov 2013
by Barbar321
Kathermara wrote:Tak a už se mi taky nejde připojit. Normálně jsem si založila postavu a hrála, došla jsem k obchodníkovi s věcma v úvodních lokacích, pak mi to spadlo, napsalo: Byl jsi zaveden. A teď už se nemůžu lognout, pořád píše timeout... kontrolu ip mám vypnutou. Navíc to předtím šlo, tak nevím, v čem je zas chyba.
Mě to teď vyhodilo taky :cry:

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 18:21 23. Nov 2013
by Shaman88
Pokud váš to vyhazuje jako "Byl jsi zaveden." tak vás server kickuje protože něco děláte špatně, pokud časový limit vypršel,tak asi někdo stále stahuje.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 18:23 23. Nov 2013
by Kathermara
Shaman88 wrote:Pokud váš to vyhazuje jako "Byl jsi zaveden." tak vás server kickuje protože něco děláte špatně, pokud časový limit vypršel,tak asi někdo stále stahuje.
Takže kliknout na šipku u obchodníka, abych se podívala na další zbroje, je špatně? :D
Asi mi to dneska nemyslí, ale kdo co stahuje a co to má společného se serverem?

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 02:10 24. Nov 2013
by sandoftime
Víceméně to samé co kathemara. Hotové postavy to nepustí do hry, novou postavu to do hry pustí, ale jeden nikdy neví, kdy ho to kopne s hláškou "You have been booted" (byl jsi zaveden je český překlad tohoto). Pozn: ani u jedné nemám převedeného rogua na dobrodruha.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 02:21 24. Nov 2013
by Shaman88
sandoftime wrote:Víceméně to samé co kathemara. Hotové postavy to nepustí do hry, novou postavu to do hry pustí, ale jeden nikdy neví, kdy ho to kopne s hláškou "You have been booted" (byl jsi zaveden je český překlad tohoto). Pozn: ani u jedné nemám převedeného rogua na dobrodruha.
Ten převod se řeší až ve hře, při každém lognutí.
Ověřím zítra, jdu spát.

Re: nemohu se přihlásit

Posted: 15:19 01. Dec 2013
by Zsarx
Zdravím,

mám stejný problém jako už něktetří předemnou. Založil jsem si účet "Skull" a všechno vyplnil dle návodu, ale pokaždý když se snažím lognout character tak "you have been booted". Všechno jsem překontroloval a aktualizoval, nevím v čem je problém.