Page 2 of 2

Re: Trpaslík

Posted: 14:44 01. Sep 2013
by slencak
Shaman88 wrote: Jenže ono to tak musí být. Protože kromě rasových bonusů se odstraňují i rasové featy.
Nemám nic proti nastavení. Jen by to chtělo do http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6255 doplnit, že se bonusy do vlastností aplikují na základ člověka.
Pak přijde rejpal jako já, založí si trpa a bude se divit jak to že nesouhlasí + - ve vlastnostech podle fora a že má charismu normální (na jakou je zvyklý),ale přijde o dva body v odolnosti o kterých neni nikde ani čárka.

Re: Trpaslík

Posted: 14:47 01. Sep 2013
by Shaman88
Oni se neaplikují na základ člověka. To by pak museli mít lidské featy.
Navíc systémově se opravdu aplikují na tu rasu kterou máš vybranou protože z ní berou modely.

Re: Trpaslík

Posted: 14:51 01. Sep 2013
by slencak
Základ vlastností 8/-1

Re: Trpaslík

Posted: 15:00 01. Sep 2013
by innfra
Je to topik ras. Subrasy jako takové neexistují. Mechanika subras se používá na aplikaci rasového bonusu. Chceš ilithida, založíš půl elfa, chceš pixinu, založíš gnoma.

Re: Trpaslík

Posted: 14:19 02. Sep 2013
by Shaman88
Vysvětleno.