Re: vojevudce
Posted: 20:40 14. Sep 2013
Modrá.Shaman88 wrote:Co je myšleno neutrální bytost?LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
Modrá.Shaman88 wrote:Co je myšleno neutrální bytost?LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
To chápu, ale jeslti to bylo na tom test na nějaké NPC s rozhovorem nebo hráč, nebo summon.... atd...karolina wrote:Modrá.Shaman88 wrote:Co je myšleno neutrální bytost?LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
Ten arena master co tam stoji. Testoval jsem to solo, je to tam snad jedine modre npc.karolina wrote:Modrá.Shaman88 wrote:Co je myšleno neutrální bytost?LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.