Page 2 of 2

Re: vojevudce

Posted: 20:40 14. Sep 2013
by karolina
Shaman88 wrote:
LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
Co je myšleno neutrální bytost?
Modrá.

Re: vojevudce

Posted: 21:48 14. Sep 2013
by Shaman88
karolina wrote:
Shaman88 wrote:
LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
Co je myšleno neutrální bytost?
Modrá.
To chápu, ale jeslti to bylo na tom test na nějaké NPC s rozhovorem nebo hráč, nebo summon.... atd...

Re: vojevudce

Posted: 21:48 14. Sep 2013
by LDamian
karolina wrote:
Shaman88 wrote:
LDamian wrote:Při pokusu použít štít hrdinství na neutrální bytost to hlásí, že ho nemohu použít na nepřítele.
Co je myšleno neutrální bytost?
Modrá.
Ten arena master co tam stoji. Testoval jsem to solo, je to tam snad jedine modre npc.

Re: vojevudce

Posted: 21:50 14. Sep 2013
by Shaman88
Jo, koukal jsem zatím je to jen nastaveno na členy party.