Page 2 of 2

Re: černokněžník

Posted: 19:29 25. Nov 2013
by Keilyn
kokosak wrote:Na třetím levelu dostal Ďábelské zacelení (Fiendish Resilience) 1. Sice nefunguje, ale je tam. Možná se level přehodil s jiným...?
přesněji řečeno to vypadá, že je prohozenenná 3. a 8. úroveň, bonusový kouzlo je, ale jak je už nahoře napsáno feat nefunguje.

Re: černokněžník

Posted: 22:37 26. Nov 2013
by mandos
Tajemný výbuch neukazuje spell progress jako na foru(popisek). Ukazuje to progress u nwn2 warlocka co si tak pamatuju.

Re: černokněžník

Posted: 22:50 26. Nov 2013
by Shaman88
mandos wrote:Tajemný výbuch neukazuje spell progress jako na foru(popisek). Ukazuje to progress u nwn2 warlocka co si tak pamatuju.
Co to je spell progress?

Re: černokněžník

Posted: 23:02 26. Nov 2013
by mandos
no píše to:
1.:možnost brát nejslabší invokace, 2 nové
2.:nová invokace
4.:možnost brát slabší invokace, nová invokace
...

Re: černokněžník

Posted: 23:17 26. Nov 2013
by Shaman88
mandos wrote:no píše to:
1.:možnost brát nejslabší invokace, 2 nové
2.:nová invokace
4.:možnost brát slabší invokace, nová invokace
...
Stále nechápu v čem je chyba.

Re: černokněžník

Posted: 23:27 26. Nov 2013
by mandos
No podle fora a i ve hře dostává warlock
1 level jednu invokaci a otevře nejslabší
3. level druhou invokaci
...
podle popisku tajemnýho výbuchu by měl mít na 2. levelu už tři invokace

Re: černokněžník

Posted: 23:39 26. Nov 2013
by Shaman88
mandos wrote:No podle fora a i ve hře dostává warlock
1 level jednu invokaci a otevře nejslabší
3. level druhou invokaci
...
podle popisku tajemnýho výbuchu by měl mít na 2. levelu už tři invokace
Chápu, přednost má forum jako u všeho, černokněžník prošel před zavedením obrovskou úpravou.

Re: černokněžník

Posted: 09:52 28. Nov 2013
by kokosak
Tajemným výbuchem a jeho variacemi nelze ničit dveře a truhly. Nedá se na ně zacílit.

Re: černokněžník

Posted: 11:51 28. Nov 2013
by Shaman88
kokosak wrote:Tajemným výbuchem a jeho variacemi nelze ničit dveře a truhly. Nedá se na ně zacílit.
To je schválně.

Re: černokněžník

Posted: 09:08 29. Nov 2013
by kokosak
- přidána oprava temnoty

Byl opraven pouze způsob sesílání. Fyzicky je to ale pořád selfcast, lhostejno, kam se hodí cíl.

//edit - jinak funguje naprosto stejně, jak předtím

Re: černokněžník

Posted: 18:30 29. Nov 2013
by kokosak
Temnota se už sesílá na target na zemi. Bohužel zůstává jinak vše při starém :(

Re: černokněžník

Posted: 17:20 30. Nov 2013
by mandos
Plášť proti kouzlům (alespoň ten co kouzlí páni zombií na ivorském hřbitově) nepůsobí proti Tajemnýmu výbuchu. Nezkoušel jsem s esencí žádnou ještě nemám.

Re: černokněžník

Posted: 17:21 30. Nov 2013
by Shaman88
mandos wrote:Plášť proti kouzlům (alespoň ten co kouzlí páni zombií na ivorském hřbitově) nepůsobí proti Tajemnýmu výbuchu. Nezkoušel jsem s esencí žádnou ještě nemám.
Ano nepůsobí.

Re: černokněžník

Posted: 17:47 30. Nov 2013
by mandos
Aha jestli to není chyba tak ok :)