Page 2 of 2
Re: Skill pointy
Posted: 17:37 07. Sep 2013
by innfra
Když dostanu za dobrodruha základ to je 8x4=32 bodů
Pokud si je našetřím, můžu z nich v klidu nasbírat crosclass čarozpyt či akrobacii.
To ti zvedne buď oč, nebo záchranné hody proti kouzlům.
V rozmezí 1-4. Vždy za každch 5 bodů ve skillu. Tedy každých 10 lvlů 1 bod tam či tam.
Re: Skill pointy
Posted: 17:44 07. Sep 2013
by Shaman88
A v čem je problém?
Re: Skill pointy
Posted: 18:01 07. Sep 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:A v čem je problém?
...že je to další omezení kouzelníků
Re: Skill pointy
Posted: 18:02 07. Sep 2013
by innfra
Že je za dobrodruha 8x4 bodů
Když se to dá ovlivnit. Takhle si ty body může kdokoliv našetřit do crossclass čarozpytu/akrobacie.
Mě jde o to, že pokud si vezme čarozpyt z těch bodů, tak dostane čaroděj další ránu v podobě sníženého TO kouzel. Protože postavám, co si ten čarozpyt vezmou, stoupnou záchranné hody proti kouzlům.
O to mi jde.
Bojovník bez dobrodruha, má pak problém rozdat ty skilly, tak aby mu to vyšlo na výcvik, akrobacii a čarozpyt.
Re: Skill pointy
Posted: 18:14 07. Sep 2013
by Shaman88
Je to účel.
Bez diskuse.