Page 2 of 2
Re: rasový bonus
Posted: 19:30 08. Sep 2013
by Shaman88
Puxina wrote:No shaman psal, že musíš vždy postavu založit znova a nemůžeš pokračovat v testování už jednou testované postavy. Proto to asi buguje.
Upřesním. Nesmíš testovat postavu která byla založená na jiném haku. Zatím všechno opravuju invazivně po ostrém spuštění budu muset opravovat neinvazivně a to bude náročnější na čas ale zase bude to zpětně kompaktibilné.
Re: rasový bonus
Posted: 19:31 08. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Ano, teď jsem to otestoval, nesmíš ukládat postavy, jinak ti to navýší bonus atributu.
Přímo ted? Na té nové verzi?
Re: rasový bonus
Posted: 19:47 08. Sep 2013
by innfra
Ahh, se starým hakem, byl jsem líný

Ale testnu ti to s novým.
Re: rasový bonus
Posted: 19:50 08. Sep 2013
by innfra
Tak tam máš mouchu i s novým hakem se to děje, pokud uložím postavu a pak se s tou uloženou lognu.
Re: rasový bonus
Posted: 19:56 08. Sep 2013
by Shaman88
innfra wrote:Tak tam máš mouchu i s novým hakem se to děje, pokud uložím postavu a pak se s tou uloženou lognu.
Ty odbornosti by to ale už nemělo dávat.
Re: rasový bonus
Posted: 20:08 08. Sep 2013
by innfra
Ozkouším.
Re: rasový bonus
Posted: 20:14 08. Sep 2013
by innfra
Potvrzuji, vypadá to, že odbornosti opraveny.