Page 2 of 3

Re: Čaroděj

Posted: 00:03 27. Nov 2013
by Shaman88
Jo tohle možná bude problém, který jsem vůbec nečekal.

Re: Čaroděj

Posted: 00:04 27. Nov 2013
by Nalkanar
Jestli jde o ten regen, tak jak říkám, spíše kosmetická chybka, která spamuje log, ale jinak neškodná (pro mě tedy :D )

Re: Čaroděj

Posted: 00:05 27. Nov 2013
by Shaman88
Regen je kosmetický, tam chybu vidím.
Problém bude ten drobrodruh u NPC jako třeba u toho pantera.

Re: Čaroděj

Posted: 00:07 27. Nov 2013
by Nalkanar
Nu ale jinak se to chová jak má. Teda neměřím tam přesně ten lvlový růst, ale má to redukce, možná i ten regen, sneaky jako normálně.

Re: Čaroděj

Posted: 00:29 27. Nov 2013
by Shaman88
Jo vlastně to vadit nebude. Protože u NPC nezáleží na povolání, featy jsou navázány ručně.
Super, tím lépe.

Re: Čaroděj

Posted: 09:15 27. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Jo vlastně to vadit nebude. Protože u NPC nezáleží na povolání, featy jsou navázány ručně.
Super, tím lépe.
Takže pro zopakování, jak je to s tou regenerací? Bude x nebude, je +1 až od 6-tého lvl a nebo mezi 1-5 už má +1 regeneraci?

Re: Čaroděj

Posted: 09:43 27. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:
Shaman88 wrote:Jo vlastně to vadit nebude. Protože u NPC nezáleží na povolání, featy jsou navázány ručně.
Super, tím lépe.
Takže pro zopakování, jak je to s tou regenerací? Bude x nebude, je +1 až od 6-tého lvl a nebo mezi 1-5 už má +1 regeneraci?
V další verzi to bude opraveno at tak nebo onak.

Re: Čaroděj

Posted: 20:39 27. Nov 2013
by Bahnak
Hm, další věc k přítelíčkovi.
Zraněného přítelíčka (bulvu) jsem prokecl a z textové nabídky zvolil: "Nakrmit přítelíčka".
HP přítelíčka šly do FULL stavu.
Je to OK? Na ST jsem čaroděje nehrál, ale tak nějak neurčitě si vzpomínám že se to tenkrát rušilo?
No prostě nevím zda je to chyba nebo v pořádku.

Re: Čaroděj

Posted: 00:26 28. Nov 2013
by Rejty
Bahnak wrote:Hm, další věc k přítelíčkovi.
Zraněného přítelíčka (bulvu) jsem prokecl a z textové nabídky zvolil: "Nakrmit přítelíčka".
HP přítelíčka šly do FULL stavu.
Je to OK? Na ST jsem čaroděje nehrál, ale tak nějak neurčitě si vzpomínám že se to tenkrát rušilo?
No prostě nevím zda je to chyba nebo v pořádku.
Je to chyba.

Re: Čaroděj

Posted: 00:45 28. Nov 2013
by Nalkanar
Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.

Re: Čaroděj

Posted: 01:10 28. Nov 2013
by -darkvision-
Nalkanar wrote:Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.
Výpis vyhazuje regen 0. Ale skutečnost je taková že se přítelíček regeneruje. Viděl jsem to na vlastní oči :!: :shock: :!:

Re: Čaroděj

Posted: 01:16 28. Nov 2013
by Nalkanar
Hmmm mě přišlo, že se to nehejbalo, asi budu muset udělat další pokusy na zvířatech.

Re: Čaroděj

Posted: 02:06 28. Nov 2013
by Caehan
-darkvision- wrote:
Nalkanar wrote:Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.
Výpis vyhazuje regen 0. Ale skutečnost je taková že se přítelíček regeneruje. Viděl jsem to na vlastní oči :!: :shock: :!:
A nebyl to pritelicek, co má regen už v původní verzi?

Re: Čaroděj

Posted: 08:48 28. Nov 2013
by Barbar321
Caehan wrote:
-darkvision- wrote:
Nalkanar wrote:Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.
Výpis vyhazuje regen 0. Ale skutečnost je taková že se přítelíček regeneruje. Viděl jsem to na vlastní oči :!: :shock: :!:
A nebyl to pritelicek, co má regen už v původní verzi?
Taky bych to tipoval. Můj se neregeneruje.

Otázkou ale pořád zůstává, jak je to s tím nastavením. Kdy vlastně má dostávat tu +1 do regenerace, je-li psáno +1 za každých 5lvl tj. 1-5 je +1 nebo +0 a nebo až na 6-tém lvl dostane tu +1?

Re: Čaroděj

Posted: 09:34 28. Nov 2013
by Bahnak
LOL, právě se mi podařilo nakrknout svého familiara který mě jedním šmahem sejmul - inu, nečekal jsem to.

Předcházelo tomu plošné kouzlo "sleep", bohužel familiar se nacházel v zóně dopadu kouzla, nezčervenal, ale prostě mě zabil.