Page 2 of 2
Re: Podzimní sraz Thalie 2013
Posted: 22:51 26. Oct 2013
by Amber
Tentokrát nejspíš bohužel nedorazíme.
Re: Podzimní sraz Thalie 2013
Posted: 21:23 27. Oct 2013
by Rejty
Takže podle výsledku hlasování se podzimní sraz uskuteční v sobotu 16. listopadu 2013.
Re: Podzimní sraz Thalie 2013
Posted: 21:28 27. Oct 2013
by Shaman88
Dorazím !!!
A budu tedy v Plzni od pátku cca od 14:00.