Page 2 of 5

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 19:13 29. Oct 2013
by Aulus
kucik wrote:
Pajule wrote:
Přijeď musíme SSF udělat dobré jméno ;D
Spolek Syfilitckych Fajnsmekru?
Spíše Spolek Schizoidních Filantropů. :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 19:20 29. Oct 2013
by KaTo
Aulus wrote:
kucik wrote:
Pajule wrote:Přijeď musíme SSF udělat dobré jméno ;D
Spolek Syfilitckych Fajnsmekru?
Spíše Spolek Schizoidních Filantropů. :mrgreen:
Sajtkára Sajrajtujících Fabulátorů! :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 19:27 29. Oct 2013
by Nalkanar
Pajule wrote:
Nalkanar wrote:
KaTo wrote:Přijedu, vyžeru co se dá a odjedu zase zpátky :twisted: .
Není jisté, zda dorazím, pokud ano, tak se řídím tímhle heslem, takže bez spaní na klubovně.
Jestli dorazím budu vědět nejdřív týden před akcí.

Přijeď musíme SSF udělat dobré jméno ;D a když tam budu já tak to už bude něco :mrgreen:
Simtě, abys vůbec došla :P

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 19:30 29. Oct 2013
by Amber
Při tom, jak daleko to má na sraz Nalk a jak Pajky jsou šance, že tam dorazí, skoro stejné :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 17:44 01. Nov 2013
by Lord_Berserk
Dojdu s Fifinou, kdyz bude hodna :P

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 14:58 02. Nov 2013
by Pajule
Lord_Berserk wrote:Dojdu s Fifinou, kdyz bude hodna :P
Fína je vždycky hodná! :D a já tam potřebuju aspoň jednu normální osobu :D :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:21 02. Nov 2013
by karolina
Pajule wrote:
Lord_Berserk wrote:Dojdu s Fifinou, kdyz bude hodna :P
Fína je vždycky hodná! :D a já tam potřebuju aspoň jednu normální osobu :D :mrgreen:
Tak dík no...

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:29 02. Nov 2013
by Pajule
Jo Kájo jinak, druhou normální osobu O:)

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:00 06. Nov 2013
by Nalkanar
Nalkanar wrote:
KaTo wrote:Přijedu, vyžeru co se dá a odjedu zase zpátky :twisted: .
Není jisté, zda dorazím, pokud ano, tak se řídím tímhle heslem, takže bez spaní na klubovně.
Jestli dorazím budu vědět nejdřív týden před akcí.
Nedorazím.
A jsem na to hrdý.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:09 06. Nov 2013
by KaTo
...kua, kdo mě bude v autě udržovat vzhůru? :wall:
A navíc to vypadá, že v tom samém termínu a jen o kousek vedle, bych si mohl v rámci plnohodnotného vžití do postavy (to jako RP) v reálu oprášit a prohloubit vzdělání v ryze DEXařském skillu a navíc hájit barvy této země, proti KUREWSKY kvalitní zahraniční konkurenci :twisted: , bo mi akorát přišlo do mailu pozvání:

Code: Select all

...ve dnech 16. - 17. listopadu 2013 se koná již čtvrtý ročník Mistrovství ČR v lockpickingu. Akce probíhá na Zámku Nečtiny, nedaleko Plzně. Bližší info najdete na fóru www.lockpick.cz nebo na stránkách ACL www.lockpickers.cz., a nebo na FB/czechlockpickers.

Tím to Vás srdečně zveme k účasti na mistrovství. V případě Vašeho zájmu si prosím přečtěte podmínky a pravidla, která naleznete na výše uvedených odkazech.

Účast již potvrdilo více než 20 zahraničních účastníků, tak bychom byli rádi, aby nebyli v přesile!
Sakra, Nalkanátore, ty víš jak podkopat morálku :twisted: :lol: :lol: !

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:18 06. Nov 2013
by Nalkanar
Mám ti poslat ještě i Shamanovu fotku? :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:26 06. Nov 2013
by KaTo
Hele je to "jen" IŤák :twisted: , těch pár za kámoše v "reálu" mám a tak nějak je mi za ty roky jasný, že jeden IŤák navíc, se od zbytku ostatníc příliš lišit nebude :mrgreen: . Takže tohle mě neodradí :lol: :lol: . Ale to mistrovství mě láká :oops: .

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 20:33 08. Nov 2013
by Rejty
Ještě někdo?
Jedou:
- Rejty, Molly, Shaman, KaTo, Mandos, Pajky, Diemo + Karolina, Fredy, Fox, Kucik, Bahnak, Bers + Fína, Kopajda, Hrochator, Sorrow
Kdo přijede už v pátek?

Kdo přijede už do čajovny?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 20:36 08. Nov 2013
by Shaman88
Já budu všude.

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 20:41 08. Nov 2013
by kucik
Jeste nevim kdy prijedu. V praci jako obvykle hori terminy.