Re: oblečení z NT
Posted: 20:38 11. Nov 2013
Meče a štíty nemáme.Puxina wrote:Špínu jsem nenašel, rez si můžeš dodělat druhem barvy a to jde i na staré thalii pokud se nemýlím. A meče a štíty joo to se nech překvapit
Meče a štíty nemáme.Puxina wrote:Špínu jsem nenašel, rez si můžeš dodělat druhem barvy a to jde i na staré thalii pokud se nemýlím. A meče a štíty joo to se nech překvapit
To je hráčka rugby?radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice
hele náááhorouDerken- wrote:To je hráčka rugby?radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice![]()
A to na nahou jsou vážně podpatky?
Derken- wrote:To je hráčka rugby?radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice![]()
A to na nahou jsou vážně podpatky?
JE TO VTIP, ŽE JE TO VTIP...?radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice
neBahnak wrote:JE TO VTIP, ŽE JE TO VTIP...?radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice
To je drowí paladinka!Bahnak wrote:JE TO VTIP, ŽE JE TO VTIP...?radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky
Taková bojovnice
Joo! Konečně něco, co využiju ve hře i já!Diemo wrote:jj, nejaky zehlici prkno tam je
Jenže tam je bohužel asi jen jeden nebo dva vzhledy noBraenn wrote:Joo! Konečně něco, co využiju ve hře i já!Diemo wrote:jj, nejaky zehlici prkno tam je
Taky bych to bralaBraenn wrote: Jde si stáhnout ten tool s oděvy pro NT? Mám starou verzi ještě z výroby lokací.