Page 2 of 2

Re: oblečení z NT

Posted: 20:38 11. Nov 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Špínu jsem nenašel, rez si můžeš dodělat druhem barvy a to jde i na staré thalii pokud se nemýlím ;). A meče a štíty joo to se nech překvapit :P
Meče a štíty nemáme.

Re: oblečení z NT

Posted: 20:45 11. Nov 2013
by Derken-
radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky :)

Taková bojovnice :)
To je hráčka rugby? :mrgreen:

A to na nohou jsou vážně podpatky? :mrgreen:

Re: oblečení z NT

Posted: 21:16 11. Nov 2013
by radekdnb
nebo chcete být ,,hledač,, :)

Re: oblečení z NT

Posted: 21:17 11. Nov 2013
by radekdnb
Derken- wrote:
radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky :)

Taková bojovnice :)
To je hráčka rugby? :mrgreen:

A to na nahou jsou vážně podpatky? :mrgreen:
hele náááhorou :)

Re: oblečení z NT

Posted: 21:29 11. Nov 2013
by Puxina
Derken- wrote:
radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky :)

Taková bojovnice :)
To je hráčka rugby? :mrgreen:

A to na nahou jsou vážně podpatky? :mrgreen:
:D

Re: oblečení z NT

Posted: 19:00 12. Nov 2013
by Bahnak
radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky :)

Taková bojovnice :)
JE TO VTIP, ŽE JE TO VTIP...?

Re: oblečení z NT

Posted: 19:04 12. Nov 2013
by radekdnb
Bahnak wrote:
radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky :)

Taková bojovnice :)
JE TO VTIP, ŽE JE TO VTIP...?
ne ;) ale udělal jsem to jen na rychlo...

Re: oblečení z NT

Posted: 19:13 12. Nov 2013
by klobouk
Bahnak wrote:
radekdnb wrote:tak něco pro Podtemňáčky :)

Taková bojovnice :)
JE TO VTIP, ŽE JE TO VTIP...?
To je drowí paladinka!

Re: oblečení z NT

Posted: 10:15 13. Nov 2013
by Braenn
Diemo wrote:jj, nejaky zehlici prkno tam je :D
Joo! Konečně něco, co využiju ve hře i já! :D

Re: oblečení z NT

Posted: 10:24 13. Nov 2013
by Puxina
Braenn wrote:
Diemo wrote:jj, nejaky zehlici prkno tam je :D
Joo! Konečně něco, co využiju ve hře i já! :D
Jenže tam je bohužel asi jen jeden nebo dva vzhledy no :).

Re: oblečení z NT

Posted: 10:55 13. Nov 2013
by Braenn
Stačilo by mi to ve formě nahého hrudníku a pak alespoň jedné zbroje nebo oděvu, který při nasazení nevyklene hruď do nadmořských výšek, šířek a délek.
Jde si stáhnout ten tool s oděvy pro NT? Mám starou verzi ještě z výroby lokací.

Re: oblečení z NT

Posted: 16:25 13. Nov 2013
by Pajule
Braenn wrote: Jde si stáhnout ten tool s oděvy pro NT? Mám starou verzi ještě z výroby lokací.
Taky bych to brala :)

Re: oblečení z NT

Posted: 21:17 13. Nov 2013
by Shaman88
To už vydržíte.

Re: oblečení z NT

Posted: 22:29 13. Nov 2013
by G-ladiator
Ono se to bude hodit i po spuštění NT pro offline předtváření oblečení a zbrojí.

Re: oblečení z NT

Posted: 03:28 01. Dec 2013
by Elverin
Uz se nemuzu dockat az budu zas blbnout s upravou zbroje :D