Page 2 of 3

Re: Heslo

Posted: 23:12 13. Nov 2013
by Krysak
Shaman88 wrote:
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
To je samozřejmě nesmysl.
Ted nemám čas, ale sraz by to mohl vyřešit. Zkusím za ten pátek vyřešit většinu zbylých chyb. Už jich není moc (nefunknčí trofeje, bugy v pár kouzlech, nahé NPC, nefunkční nové domény a kontrola obchodů - hlavně pak prodej letkvarů). Prakticky už teď je to ve stádiu kdy by tam hráči mohli být vpuštěni, ale lepší určitě bude počkat do doby po srazu (a dát třeba i DM ještě víkendové volno...).

Klidek, nespechej nový rok 2015 bude všem vyhovovat. Mám ted nejaké zakázky, ke hrani se do konce roku nedostanu, má se mi narodit druhé dítě a tak..... Když to pustíš, dostanu se do skluzu s termíny, rodina bude trpet, já budu trpet nedostatkem spánku atd..... Klid a pekně to dodělej, nikdo na tebe nespěchá:)

Re: Heslo

Posted: 11:55 14. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
To je samozřejmě nesmysl.
Ted nemám čas, ale sraz by to mohl vyřešit. Zkusím za ten pátek vyřešit většinu zbylých chyb. Už jich není moc (nefunknčí trofeje, bugy v pár kouzlech, nahé NPC, nefunkční nové domény a kontrola obchodů - hlavně pak prodej letkvarů). Prakticky už teď je to ve stádiu kdy by tam hráči mohli být vpuštěni, ale lepší určitě bude počkat do doby po srazu (a dát třeba i DM ještě víkendové volno...).
Hele, víš že apríl byl už před víc než půl rokem a další je ještě daleko? :wink:

Re: Heslo

Posted: 13:44 14. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote: Hele, víš že apríl byl už před víc než půl rokem a další je ještě daleko? :wink:
Nerozumím.

Re: Heslo

Posted: 13:45 14. Nov 2013
by Nalkanar
Barbar má absťák a nemáš mu hru odepírat jen kvůli rozmaru nějakých chlapců v bombarďácích.

Re: Heslo

Posted: 14:01 14. Nov 2013
by Barbar321
Nalkanar wrote:Barbar má absťák a nemáš mu hru odepírat jen kvůli rozmaru nějakých chlapců v bombarďácích.
absťák ani ne, serverů NWN je víc :wink:

Re: Heslo

Posted: 14:04 14. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote: Hele, víš že apríl byl už před víc než půl rokem a další je ještě daleko? :wink:
Nerozumím.
Jestli jsem to pochopil blbě, tak mě oprav, ale v předchozím příspěvku jsi prakticky oznámil možnost hry (snad na NT :roll: ) po srazu (tj. po konkrétním termínu)

Nebo to bylo myšleno jen tak, že teď se na serveru testuje a po srazu opět pojede konečně aspoň stará Thalie? :wall:

Re: Heslo

Posted: 14:12 14. Nov 2013
by Shaman88
Nenapsal jsem kdy po srazu.

Re: Heslo

Posted: 14:46 14. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Nenapsal jsem kdy po srazu.
1* :lol:

Re: Heslo

Posted: 14:54 14. Nov 2013
by Krysak
Mimochodem podle mne ani nevyplývalo ze sdělení Shamana, ani který sraz to bude:).

Re: Heslo

Posted: 15:31 14. Nov 2013
by Bahnak
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
Bahňák by nemohl jet bomby, to jo, jen s tím expením si nejsem tak jistej, na ST mě přeexpili i lidé co logli jednou do měsíce.
Na druhou stranu se musím pochlubit, po třech letech nepřetržitého expení jsem to konečně dotáhl na 24! :var_16:

Re: Heslo

Posted: 16:01 14. Nov 2013
by Theogil I
Bahnak wrote:
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
Bahňák by nemohl jet bomby, to jo, jen s tím expením si nejsem tak jistej, na ST mě přeexpili i lidé co logli jednou do měsíce.
Na druhou stranu se musím pochlubit, po třech letech nepřetržitého expení jsem to konečně dotáhl na 24! :var_16:
Zbabělče, si mě na poslední chvíli o 3 lvl předběhl jo. Že se nestydíš. :D

Re: Heslo

Posted: 16:07 14. Nov 2013
by Bahnak
Sorry, njn, nějak mi to ten poslední měsíc uklouzlo a přestal jsem umírat :lol:

Re: Heslo

Posted: 19:38 19. Nov 2013
by Krata
Bhanácku koukej to rychle ošéfit, stará garda z Kolína oprášila své ceda s NWN a chystá si novou Thalii taky vyzkoušet :D

Re: Heslo

Posted: 23:13 19. Nov 2013
by Bahnak
No páni, tak to se už moc těším, návrat legend?
Start NT již prý visí na vlásku, všichni v horečce čekáme na poslední šamanuv odpočet :ewink:

Re: Heslo

Posted: 23:14 19. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:No páni, tak to se už moc těším, návrat legend?
Start NT již prý visí na vlásku, všichni v horečce čekáme na poslední šamanuv odpočet :ewink:
Start veřejného testu NT, start NT někdy v roce 2020.