Page 2 of 3

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 12:06 26. Nov 2013
by Niareta
Ahoj, mám stejný problém.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 12:10 26. Nov 2013
by karolina
Niareta wrote:Ahoj, mám stejný problém.
Stáhnout detaily na minimum (v nastavení videa).

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 12:15 26. Nov 2013
by Amber
Jo, detaily na minimum taky pomáhají. Popř. večer můžu zas udělat taxi těm, kdo se zasekli beznadějně. :)

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 12:18 26. Nov 2013
by Niareta
Pomohlo to, díky :)

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 13:15 26. Nov 2013
by rosnicka
uz jsme taky sundavali vsechny detaily aby mi to nepadalo a zatim dobry

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:20 27. Nov 2013
by kokosak
Po dnešním restartu, kdy jsem nebyl odloglý a vykopnulo mě to, se mi hra sice načte, načte se lokace... ale do půl sekundy mě spadne klient. Lokace Karatha - Dolní město. Sundal sem detaily, restartoval kompl... nepomohlo. Zkouším dál.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:29 27. Nov 2013
by kokosak
Tak je to navázaný na postavu. S jinou postavou stejnou lokaci načtu bez problémů. Můžu se zeptat kdy by někdo mohl odchytit Květušku, než se úplně naspawnuje a hodit jí někam jinam?

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:37 27. Nov 2013
by Shaman88
Jdu tam.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:38 27. Nov 2013
by kokosak
Super, jdu relogovat Květušku.

BTW s jinou postavou lokaci načtu sice bez problémů, ale když se do ní chci zpátky přilogovat na plnejch detailech, zase to žbuchá. Stažení detailů u jiný postavy, než je Květuš, pomáhá. U Květuše nepomáhá ani svěcená voda, zdá se :(

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:41 27. Nov 2013
by kokosak
Inu, tak to vypadá, že tvoje přilogování shodilo server. Ergo květuš bude jinde..... počkám ve vstupní lokaci

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:53 27. Nov 2013
by kokosak
No ty v.... to snad není možný! Můžu poprosit ještě jednou? Edit: tentokrát do rybářské osady, zkusit projít standardním přechodem.....

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:57 27. Nov 2013
by Shaman88
Jdi na to.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 16:45 27. Nov 2013
by Absinthorix
Taky pomáhá zkusit prohodit postavy (pokud už někde nějakou máme)
Lognout jednu, tkerá je v pořádku a pak teprve druhou, problém se vyřešil sám.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 00:12 28. Nov 2013
by kokosak
Viz výše, jiná postavana stejném acc problém neměla. Momentálně je podezření na deštníčku, který měla postava při odlogu v ruce. Proto doporučuju deštníčky a jiné náročné zbraně nedržet při odlogu v tlapkách.

Re: Stálý pád hry po relogu

Posted: 15:39 30. Nov 2013
by Absinthorix
Celé uplynulé tři dny nic. Dneska trvalé pády na každém přechodu, občas stačí i jen pohnout s kamerou/postavou

Detaily mám na minimu, v rukou nic nemám

Update: zatím jsem prošel 4 přechody a OK... tak nevím