Page 2 of 2
Re: Jazyky
Posted: 16:53 25. Nov 2013
by karolina
Neee, neberte nám to! To je super mít tajnou řeč, když je hromadal lidí nacpanáu sebe a nedá se šeptat tak prostě můžem kecat trpaslicky
Re: Jazyky
Posted: 13:12 03. Dec 2013
by Lord_Berserk
Subrasa - Hlubinny Ork
Kdyz nastavim jazyk cernejch skretoidu (mam tuseni L9) napise to do logu - Speak like Giant a mluvim vpohode, jakmile to ale chci vratit zpet na rec podtemna, uz to nefunguje a pomuze jen relog.
Re: Jazyky
Posted: 13:18 03. Dec 2013
by Shaman88
Lord_Berserk wrote:Subrasa - Hlubinny Ork
Kdyz nastavim jazyk cernejch skretoidu (mam tuseni L9) napise to do logu - Speak like Giant a mluvim vpohode, jakmile to ale chci vratit zpet na rec podtemna, uz to nefunguje a pomuze jen relog.
Je nastavená všem řeč povrchu, tzn. /l0
Re: Jazyky
Posted: 08:07 26. Sep 2014
by Nalkanar
Předpokládal bych, že se to ví, ale pro sichr upozorním.
V logu se mi objevují přeložené i takové věci, které jsem neslyšel v normálním chatovém okně. Např. šeptání. Údajně (mnou neověřeno) jde takto slyšet neobecný jazyk, který postava ovládá, i přes celou lokaci.
Re: Jazyky
Posted: 14:05 25. Nov 2016
by Paulus
Někdo se stále potýká s problémem, který hlásil Radim (lze zvolit i jiný jazyk než by jste měli moci) nebo Nalkanar (Překládání i šeptání atd.)?
Re: Jazyky
Posted: 18:23 25. Nov 2016
by NesQe
šeptání zlobí ... pokud se mluví jazykem kterému postava rozumí, muže si ho počíst i když je mimo doslech.