Page 2 of 10

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 12:11 26. Nov 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:Btw. mají fungovat dynamické zbraně? Nebo jsem jen zapomněl, jak se aktivují? :)
Jsou vypnuté.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 00:45 27. Nov 2013
by Mourisson1
Dosaženo deseti stacků : Zbraň pocházející z Thalie, na zbrani xD

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 01:06 27. Nov 2013
by Shaman88
Mourisson1 wrote:Dosaženo deseti stacků : Zbraň pocházející z Thalie, na zbrani xD
Zvláštní je že to dělá asi jen tobě, něco děláš špatně.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 01:08 27. Nov 2013
by Mourisson1
hmhm, nějak mně nenapadá co bych dělal nestandartně. Zbraň mám normálně v quickslotu, standartně beru, nic. Je možný že by to dělaly pády, kdy mi to spadne se zbraní v ruce?

EDIT : A je to zbraň z toho obchodu v prvotní lokaci.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 01:28 27. Nov 2013
by innfra
Tohle mohu potvrdit i z test modulu, že se to tam nějakým způsobem stackovalo. Ovšem měl jsem to tam asi jen 2x vzhledem k tomu, že jsem ty postavy dost rychle měnil... a stalo se mi to při delších testech, takže tam mohl hrát roli odlog/restart.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 01:51 27. Nov 2013
by Shaman88
Moje chyba, do příští verze by to mělo být opraveno.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 09:21 27. Nov 2013
by Barbar321
Platnéř v Karatě nabízí +1 zbroj dráž, než +2

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 11:18 27. Nov 2013
by kucik
Barbar321 wrote:Platnéř v Karatě nabízí +1 zbroj dráž, než +2
A je to stejný typ zbroje?

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 11:27 27. Nov 2013
by Diemo
Kdyztak posli screen barbare, rano jsem tam byl a nevsiml jsem si.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 13:38 27. Nov 2013
by Barbar321
kucik wrote:
Barbar321 wrote:Platnéř v Karatě nabízí +1 zbroj dráž, než +2
A je to stejný typ zbroje?
že bych se přehlídl? Možné to je. Zkontroluju to a dal bych vědět :wink:

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:24 27. Nov 2013
by Radim
Shaman88 wrote:
Mourisson1 wrote:Dosaženo deseti stacků : Zbraň pocházející z Thalie, na zbrani xD
Zvláštní je že to dělá asi jen tobě, něco děláš špatně.
Nedělá to jen jemu, včera jsem neměl už náladu to sem dát. Mám kukri a tam to je asi 2x.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 23:27 28. Nov 2013
by Barbar321
Chtěl jsem si koupit scimitar, který podle fora má mít 1k6 18-20, ale u obchodníka i ve hře jsme našel jen 1k8 20

Je to tak správně a na foru je chyba?

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 23:29 28. Nov 2013
by innfra
Popisky zbraní nejsou ještě hotové tuším, ale mělo by to fungovat jak má, musíš sledovat combat log.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 00:00 30. Nov 2013
by Bahnak
Tak tak, neřešit popisky, na ty se vlítne až bude fungovat spousta jiných věcí.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 05:26 30. Nov 2013
by Mok
Dole na trhu (Khazed - přístav) je prodavač různýho oblečení (ten co učí tuláky) a k prodeji má hafo oblečků omezených na povolání, jenže jedním z těch povolání je dobrodruh.

Mám pocit, že s takovou tz omezení ztrácí smysl a může to nosit kdo chce.