Page 2 of 2

Re: Animal companion

Posted: 11:38 29. Nov 2013
by -darkvision-
Co je to zasekávácí místo? To je dost diskutabilní.
Máme dole takovej velkej kus placeablu, který vyrovnává výškové přepady. Taková točitá pěšinka, to než se naučíš běhat a i tak, pokad tě v tom chytne npc, končíš, včera jsme zařvali 4 když jsme chtěli utíkat. Přes tu zrůdnost nemožné :lol: Nicméně summon nebo přítelíček se v tomhle zasekává úplně úžasně a sám to neprojde. U čaroděje jsem se musel do něj vtělit a projít to za něj. Na druhu stranu ten placeable vypadá zas hezky, dotváří atmosféru :D

Re: Animal companion

Posted: 23:23 29. Nov 2013
by Rejty
To není placeabl, ale součást tilesetu.

Re: Animal companion

Posted: 11:27 30. Nov 2013
by Radim
Rejty wrote:To není placeabl, ale součást tilesetu.

Slovíčkaření, není podstatné co to je, ale že to znepříjemňuje akorát hru.

Re: Animal companion

Posted: 12:02 30. Nov 2013
by Rejty
Radim wrote:Slovíčkaření, není podstatné co to je, ale že to znepříjemňuje akorát hru.
To není slovíčkaření. Placeabl bych jednoduše odstranil a případně nahradil něčím jiným. Když to dělá tileset, tak to těžko opravím, protože se pravděpodobně nepůjde jinak než pomocí tohohle tilu dostat z toho útesu.

Re: Animal companion

Posted: 12:20 30. Nov 2013
by Radim
JJ znám rozdíly mezi plcb a tilesetem. Holt se s tím musíme naučit hrát, bylo by to zbytečně moc práce.

Re: Animal companion

Posted: 12:29 30. Nov 2013
by Rejty
Mohu se podívat, jestli to jde něčím nahradit, ale myslím, že spíš to nepůjde.