Page 2 of 3
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 13:11 27. Nov 2013
by J.F.Payne
12:10 kickout.
EDIT: Aha, tak to popadalo celý.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 13:11 27. Nov 2013
by Mourisson1
Tak,tak
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 14:15 27. Nov 2013
by J.F.Payne
13:15 kickout
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 14:16 27. Nov 2013
by karolina
13:15 kopanec
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 15:01 27. Nov 2013
by kokosak
Restart ve standardním čase, leč bez varování - 14:00
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 15:13 27. Nov 2013
by kucik
Udělal jsem si logování všeho co žere paměť a zároveň jsem hodil haky na uložto. Tak uvidíme.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 22:48 27. Nov 2013
by Caehan
21:48 - pec nám spadla...
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 22:54 27. Nov 2013
by Shaman88
Akorát jsem se připojoval jako DM.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 22:55 27. Nov 2013
by kucik
Nehlaste sem pady serveru. Jenom to vykopnuti hracu.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 20:31 28. Nov 2013
by J.F.Payne
19:30 kickout.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 08:42 30. Nov 2013
by kokosak
7:41 kick
Edit: aha, tak ne kick, ale restart, což v dungu potěší

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 14:50 30. Nov 2013
by karolina
13:49 Kopanec
Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 14:52 30. Nov 2013
by Puxina
To můžeš napsat každých 30 minut dnes timeout

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 17:46 30. Nov 2013
by Puxina
tralalí tralalá lagy a pak pád

Re: Timeout / vykopnutí hráčů
Posted: 17:47 30. Nov 2013
by kokosak
Dér restart