Page 2 of 3
Re: Ostrava...
Posted: 23:28 08. Dec 2013
by Sielencer
Jsem pro.
Otazkou je zdali mezi svátky řadíš i Silvestr. Po novém roce totiž někteří mohou být nezvěstní a jiní již naopak pod nátlakem poviností pohlceni rutinním způsobem života

.
Re: Ostrava...
Posted: 23:58 08. Dec 2013
by černý vlk
Když pojede "Nové duo", rád se zúčastním

Re: Ostrava...
Posted: 02:08 09. Dec 2013
by Shaman88
To by bylo ok. Jen vyberte někdo nějaké vhodné místo.
Re: Ostrava...
Posted: 04:23 09. Dec 2013
by Bahnak
Můj ostravský favorit:
http://www.mirror-pub.eu/
A nejlépe sousedící hospůdkočajovnická "Bilbova Nora".
Točí tuším Radka, Hoegarden, Svijánky a Kozlíka pro ženský.
K tomu maj na výběr habakuk jinýho pití a něco k zakousnutí se tam taky vždycky našlo.
A hlavně, to prostředí...
Re: Ostrava...
Posted: 10:40 12. Dec 2013
by Shaman88
Tak co bude?
Re: Ostrava...
Posted: 12:08 12. Dec 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Tak co bude?
S takovýmhle přístupem se nedostaneme ani na vlastní nádraží, natož do Ostravy.
Nejprve je nutné domluvit termín.
Kdy vám to vyhovuje? Navrhuji jeden z těchto tří dnů - 28. - 30. prosince.
Re: Ostrava...
Posted: 23:25 12. Dec 2013
by Shaman88
Já mám čas kdykoli kromě štědrého dne. A stačí když to budu vědět 3 hodiny předem.
Re: Ostrava...
Posted: 15:41 22. Jul 2014
by Shaman88
Tak co bude? Půlrok pryč a nic nebylo, je tady někdo Ostrava a okolí? Jsou prázdniny tak se můžeme sejít...
Re: Ostrava...
Posted: 00:07 26. Jul 2014
by Kathermara
Já v Ostravě kufruju teďka o prázdninách, ale sraz hmm... jsem plachá skoro jako Pajky

Re: Ostrava...
Posted: 11:58 26. Jul 2014
by KaTo
Re: Ostrava...
Posted: 15:32 26. Jul 2014
by pavad
To je preklep. Melo byt "Pajky tlacha".

Re: Ostrava...
Posted: 17:37 26. Jul 2014
by Pajule
Jsem plachá a jasně bílá!

.. koncem prázdnin se budu taky pohybovat u rodiny přesněji řečeno v Kravařích, takže kdyby jste by někdo na odpustu též, dejte vědět ;D
Re: Ostrava...
Posted: 17:38 26. Jul 2014
by Shaman88
Pajule wrote:Jsem plachá a jasně bílá!

.. koncem prázdnin se budu taky pohybovat u rodiny přesněji řečeno v Kravařích, takže kdyby jste by někdo na odpustu též, dejte vědět ;D
Výborně. Shaman bydlí 5km od Kravař, takže určitě na odpust dorazí.
Re: Ostrava...
Posted: 17:54 26. Jul 2014
by Pajule
Tak okej, jen jsem teda zvědavá, tam ten milion lidí všude

Re: Ostrava...
Posted: 19:10 26. Jul 2014
by Bahnak
Srazit se s někým na Kravařském odpustu? Jako přeji hodně štěstí... Mám spíše zkušenost že jsme tam vyrazili ve dvaceti lidech a postupně jsme se sobě v davu ztráceli a nakonec jsme se našli až zase ve vlaku.