Page 2 of 3

Re: Ostrava...

Posted: 23:28 08. Dec 2013
by Sielencer
Jsem pro.
Otazkou je zdali mezi svátky řadíš i Silvestr. Po novém roce totiž někteří mohou být nezvěstní a jiní již naopak pod nátlakem poviností pohlceni rutinním způsobem života :-).

Re: Ostrava...

Posted: 23:58 08. Dec 2013
by černý vlk
Když pojede "Nové duo", rád se zúčastním ;)

Re: Ostrava...

Posted: 02:08 09. Dec 2013
by Shaman88
To by bylo ok. Jen vyberte někdo nějaké vhodné místo.

Re: Ostrava...

Posted: 04:23 09. Dec 2013
by Bahnak
Můj ostravský favorit:
http://www.mirror-pub.eu/
A nejlépe sousedící hospůdkočajovnická "Bilbova Nora".
Točí tuším Radka, Hoegarden, Svijánky a Kozlíka pro ženský.
K tomu maj na výběr habakuk jinýho pití a něco k zakousnutí se tam taky vždycky našlo.
A hlavně, to prostředí...

Re: Ostrava...

Posted: 10:40 12. Dec 2013
by Shaman88
Tak co bude?

Re: Ostrava...

Posted: 12:08 12. Dec 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Tak co bude?
S takovýmhle přístupem se nedostaneme ani na vlastní nádraží, natož do Ostravy. :P

Nejprve je nutné domluvit termín.

Kdy vám to vyhovuje? Navrhuji jeden z těchto tří dnů - 28. - 30. prosince.

Re: Ostrava...

Posted: 23:25 12. Dec 2013
by Shaman88
Já mám čas kdykoli kromě štědrého dne. A stačí když to budu vědět 3 hodiny předem.

Re: Ostrava...

Posted: 15:41 22. Jul 2014
by Shaman88
Tak co bude? Půlrok pryč a nic nebylo, je tady někdo Ostrava a okolí? Jsou prázdniny tak se můžeme sejít...

Re: Ostrava...

Posted: 00:07 26. Jul 2014
by Kathermara
Já v Ostravě kufruju teďka o prázdninách, ale sraz hmm... jsem plachá skoro jako Pajky :D

Re: Ostrava...

Posted: 11:58 26. Jul 2014
by KaTo
Kathermara wrote:...plachá skoro jako Pajky :D
...to je nějaký nový oxymorón? :shock: :lol: :lol: . Pajky je lecos, ale plachá?! :shock: :shock: :shock:

Re: Ostrava...

Posted: 15:32 26. Jul 2014
by pavad
KaTo wrote:
Kathermara wrote:...plachá skoro jako Pajky :D
...to je nějaký nový oxymorón? :shock: :lol: :lol: . Pajky je lecos, ale plachá?! :shock: :shock: :shock:
To je preklep. Melo byt "Pajky tlacha". ;)

Re: Ostrava...

Posted: 17:37 26. Jul 2014
by Pajule
Jsem plachá a jasně bílá! :D .. koncem prázdnin se budu taky pohybovat u rodiny přesněji řečeno v Kravařích, takže kdyby jste by někdo na odpustu též, dejte vědět ;D

Re: Ostrava...

Posted: 17:38 26. Jul 2014
by Shaman88
Pajule wrote:Jsem plachá a jasně bílá! :D .. koncem prázdnin se budu taky pohybovat u rodiny přesněji řečeno v Kravařích, takže kdyby jste by někdo na odpustu též, dejte vědět ;D
Výborně. Shaman bydlí 5km od Kravař, takže určitě na odpust dorazí.

Re: Ostrava...

Posted: 17:54 26. Jul 2014
by Pajule
Tak okej, jen jsem teda zvědavá, tam ten milion lidí všude :D

Re: Ostrava...

Posted: 19:10 26. Jul 2014
by Bahnak
Srazit se s někým na Kravařském odpustu? Jako přeji hodně štěstí... Mám spíše zkušenost že jsme tam vyrazili ve dvaceti lidech a postupně jsme se sobě v davu ztráceli a nakonec jsme se našli až zase ve vlaku.