Page 2 of 3

Re: obchodníci podtemno

Posted: 13:10 07. Dec 2013
by Bahnak
V doupěti rozkoší by měl být, koukni i tam.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 15:05 07. Dec 2013
by Infra
Dík,v doupěti je, ale v popisu itemu je, žádné zranění. Což je z RP hlediska super, ale rád bych viděl bič i jako použitelnou zbraň :twisted:

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:14 07. Dec 2013
by radekdnb
Infra wrote:Dále na náměstí, kovář porgo neprodává bič. Celkem zásadní věc, není jak bičovat otroky.
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo :twisted:

Doupě rozkoše, běž k Barmanovi ten to prodává ;)

Re: obchodníci podtemno

Posted: 19:44 07. Dec 2013
by Infra
Ok, tak jsem ho ozkoušel, a tento bič zraňuje. Njn zbraň z thalie...

Re: obchodníci podtemno

Posted: 11:27 08. Dec 2013
by Radim
Bič jako zbraň do bitky na Thalce, chtěl bych vidět toho blázna.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 13:46 08. Dec 2013
by Bahnak
Popravdě kdyby šly vzít dva biče do obou pracek tak bych na to založil kensaie - vyšly mi tam pěkná čísla.
Ale jsem off topic :-(

Nadále uvítám jakéhokoliv obchodníka se šperky v podtemnu co by měl v nabídce normální +1 či +2 amulety a ringy.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 14:00 08. Dec 2013
by Mok
Hodil by se i obchodník s obyč hadrama, ten z tržiště je už asi týden rozbitý a prodává jen obvazy a lektvary.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:55 08. Dec 2013
by Rejty
Klenotníkovi rozšířen sortiment.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 01:00 09. Dec 2013
by Zsarx
Měl bych dotaz ohledně prodejce kuší a luků. Všechny kuše co trpoš prodává mají na sobě "Mighty" stat. To je super věc a pro většinu lidí to znamená buff dmg, ale chudák slabej koboldík co má malinkou str by tím jestli to dobře chápu o dmg naopak přicházel.

Bylo by možný případně požádat DM ve hře aby ten stat z tý kuše odmázl potom co ji koupím ?

Re: obchodníci podtemno

Posted: 01:13 09. Dec 2013
by Bahnak
Mok wrote:Hodil by se i obchodník s obyč hadrama, ten z tržiště je už asi týden rozbitý a prodává jen obvazy a lektvary.
Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 01:13 09. Dec 2013
by Bahnak
Rejty wrote:Klenotníkovi rozšířen sortiment.
Díky moc pane.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 01:15 09. Dec 2013
by Bahnak
Zsarx wrote:Měl bych dotaz ohledně prodejce kuší a luků. Všechny kuše co trpoš prodává mají na sobě "Mighty" stat. To je super věc a pro většinu lidí to znamená buff dmg, ale chudák slabej koboldík co má malinkou str by tím jestli to dobře chápu o dmg naopak přicházel.

Bylo by možný případně požádat DM ve hře aby ten stat z tý kuše odmázl potom co ji koupím ?
Mighty přidává k DMG bonus o velikosti bonusu do síly - je li nějaký. Není li nějaký, nebo je li záporný, prostě se nezapočítá.
Navíc až k tobě pak přijde prskavka a klerik a oba ti bufnou sílu, budeš zase volat po tom, aby tu vlastnost zbrań měla...

Re: obchodníci podtemno

Posted: 01:26 09. Dec 2013
by Mok
Bahnak wrote: Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.
Dík za nápad :)

Re: obchodníci podtemno

Posted: 02:00 09. Dec 2013
by Infra
Bahnak wrote:
Mok wrote:Hodil by se i obchodník s obyč hadrama, ten z tržiště je už asi týden rozbitý a prodává jen obvazy a lektvary.
Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.
Nemají staty. Jednalo se o šaty šprýmaře, průzkumníka, barbarské, kněžské hávy, róby světla, oděvy diplomacií, blufování, výsměchu i obchodování.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 03:46 09. Dec 2013
by Bahnak
Mno, ptal se na "obyč hadry" a dostal odpověď kde je najít, která mu dle reakce pomohla.
Šaty se staty taky netuším kde najít. To už bude opět na Rejtyho :-)