Jo, obdobně to má tuším takhle vyřešen stahovací nůž - postih ke zranění neboť to není nástroj vhodný k boji, ale je určen pro stahování kůže. A kosa by takto pohodlně šla vytvořit bojová s normální cenou bez postihu a zemědělská s postihem za pár grešlí.kucik wrote:Zemedelske kose muzem systemove prisuzovat treba penaltu k utoku a ke zraneni, abysme si ji predstavili jako ten zakladni predmet.
Když by se teda s tím někomu chtělo babrat... osobně mi to přijde taky šumák, třebas Shamanuv názor ohledně cen vzhledem k oblasti a dovozu mi přijde dostatečně výmluvný a vcelku easy, tak bych to vlastně ani neřešil...