Page 2 of 2
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:38 07. Dec 2013
by Bruciacullo
a je to... -_-

Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:39 07. Dec 2013
by kokosak
Když padají paladini, strhávají celý server s sebou

Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:40 07. Dec 2013
by J.F.Payne
Holt lidi umíme strhnout pro hru...

Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 16:55 08. Dec 2013
by Rejty
Možná opraveno, po nahrání nové verze oprav na server to vyzkoušejte.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 22:02 08. Dec 2013
by sandoftime
Myslím že jsme rozbili bránu v přístavu
Jedná se o lokaci Karatha - dolní město, přechod ze... středního? města. Zavření/otevření brány hodilo ten placeable klády na zem a branou nejde projít.