Page 2 of 16

Re: Pády servru

Posted: 07:44 31. Jan 2014
by kokosak
Dér server macht bum. Od restartu (a nasazení nové verze) nenajel.

Re: Pády servru

Posted: 11:03 31. Jan 2014
by Rejty
Opraveno.

Re: Pády servru

Posted: 18:41 07. Mar 2014
by kokosak
Nějak nam to poslední dobou poškytává :)

Re: Pády servru

Posted: 21:03 14. Mar 2014
by Barbar321
Mám server dole jen já a nebo je to u všech?

Re: Pády servru

Posted: 21:09 14. Mar 2014
by Dragon Soul
Já též, takže asi u všech... :-D *okusuje si nehty pod vlivem abstinenčních příznaků*

Re: Pády servru

Posted: 21:11 14. Mar 2014
by Barbar321
Sakra, zrovna jsem uklidil kluka do postele, manželku odstavil láhví dobrého vína a ono to nejede :roll:

Re: Pády servru

Posted: 21:16 14. Mar 2014
by Dragon Soul
Taky sem vylifroval po týdnu celej barák... :-D A...nic... :-/

Re: Pády servru

Posted: 22:07 14. Mar 2014
by Hassan
Prekerka knajpa to jisti 8)

Re: Pády servru

Posted: 10:15 15. Mar 2014
by KaTo
*zívne* Pořád nevztal do dnešního deštivého dne někdo, kdo je schopný a ochotný nahodit server?

Re: Pády servru

Posted: 10:19 15. Mar 2014
by Rejty
Vyzkoušel jsem už vše, co mě napadlo... Musíme počkat na Kucika.

Kdo si chce zkrátit deštivý den, může do toolu :mrgreen:

Re: Pády servru

Posted: 08:27 06. Apr 2014
by Barbar321
Ač to tak nevypadá, bude server dole a ukazuje poslední přihlášené. Znova se přihlásit už nedaří

Re: Pády servru

Posted: 10:46 06. Apr 2014
by KaTo
Nejsem si zcela jist, co chtěl Barbar říci, ale fakt je, že Thalie ráno spadla a nenaběhla. Máte někdo páku na adminy, aby do serveru kopli a trochu ho popostrčili, aby naběhl?

Re: Pády servru

Posted: 17:19 15. Jul 2014
by rosnicka
tak nejspis to patri sem , jsem ve hre i kdyz mam hru vypnutou a tudiz se nemůzu prihlasit , hlasi mi to byl jsi zaveden

Re: Pády servru

Posted: 00:39 17. Sep 2014
by Mourisson1
Ehm...se omlouvám.. ale vypadá to že když zkusím vyvolat summona "Dráček" tak ten server spadne. Ostatní summoni jdou v pohodě. Mám to pro jistotu zkusit ještě jednou? :D :D

Re: Pády servru

Posted: 00:41 17. Sep 2014
by Derken-
Už ne! Dvakrát stačilo :-D