Page 2 of 4
Re: zaseklá postava
Posted: 15:59 02. Jan 2014
by Amber
Saba'fay, Noiritril a Tlama - vytaženo
Další případní zájemci se hlaste...
Re: zaseklá postava
Posted: 17:42 02. Jan 2014
by Zeerit
Halp meh, pl0x. Stejnej problém s portálem.
Re: zaseklá postava
Posted: 18:16 02. Jan 2014
by karolina
Zeerit wrote:Halp meh, pl0x. Stejnej problém s portálem.
jsem myslela, že to dělá jen podtemnu...
Re: zaseklá postava
Posted: 18:20 02. Jan 2014
by Zeerit
karolina wrote:Zeerit wrote:Halp meh, pl0x. Stejnej problém s portálem.
jsem myslela, že to dělá jen podtemnu...
No očividně ne

Re: zaseklá postava
Posted: 23:14 02. Jan 2014
by Zeerit
Stále tu jsem seklej u portálu. Jako nechci si stěžovat, ale je tu s ním pěkná nuda! Kdo mě dostane pryč pošlu mu poštou kousek cukroví.
Edit Amber: hotovo, ale příště nevyhrožovat prosím!

Re: zaseklá postava
Posted: 19:36 04. Jan 2014
by Mourisson1
Postava Ham Chramst zaseklá kdesi v Horním městě, tak by bylo fajn kdyby ho někdo zachránil

Re: zaseklá postava
Posted: 21:30 04. Jan 2014
by rosnicka
ja mam taky zaseklou postavu v karathe na lodi ze ktere nelze vystoupit.
Re: zaseklá postava
Posted: 12:26 19. Jan 2014
by Zeerit
Tak zas jednou trčím u portálu

. Varování pro ostatní, neodlogovávejte v horním městě v magickém obchodě, něco tam zlobí a nedá se pak projít portálem

Re: zaseklá postava
Posted: 14:50 25. Jan 2014
by Dajardd
Zdar,
kdyz se lognu s postavou do hry objevim se ve skalami uzavrene jeskyni nebo, co to je. Deje se to všem mym postavam.
Re: zaseklá postava
Posted: 18:54 27. Jan 2014
by sandoftime
Mám Riena v úvodní lokaci a prej neni schválenej. Prosím aby ho teda někdo pochválil ať může ven.
Re: zaseklá postava
Posted: 11:35 05. Apr 2014
by kokosak
Sím pomoc, Celestin je zaseknutej a nemuže ven

Re: zaseklá postava
Posted: 11:55 05. Apr 2014
by kokosak
Kujeeeem

Re: zaseklá postava
Posted: 20:24 20. Apr 2014
by Molly23
Prosím, nemohlo by mi nějaké DMko pomoct? Mám bloklou postavu pravděpodobně kvůli přehodnocenému předmětu, který jsem vybavil po vytažení z truhly. Jedná se o postavu Aren Fígl. Děkuji.
Ve hře nikdo nepíše, tak zkouším tady.
Re: zaseklá postava
Posted: 20:33 20. Apr 2014
by Amber
Molly23 wrote:Prosím, nemohlo by mi nějaké DMko pomoct? Mám bloklou postavu pravděpodobně kvůli přehodnocenému předmětu, který jsem vybavil po vytažení z truhly. Jedná se o postavu Aren Fígl. Děkuji.
Ve hře nikdo nepíše, tak zkouším tady.
Tohle bude muset ke kucikovi, jde o postavu s předměty přidávajícími OČ, proto nejde lognout.

Re: zaseklá postava
Posted: 18:52 21. Apr 2014
by Douragon
Prosím odblokovat vcestu v dorenu s těma hraničářema, nedá se projít