Page 2 of 2

Re: Zásek hry při hře v partě

Posted: 15:49 13. Dec 2013
by kafe
Stahoval jem přímo cep 2.4.

Až budu dneska doma, zkusím všechno přestahovat ještě jednou, jestli se náhodou někde něco nežvejklo.

Re: Zásek hry při hře v partě

Posted: 12:45 14. Dec 2013
by kafe
Abych to tedy prozatím uzavřel:

Nové stažení a instalace všeho pomohly (asi), grafika už se srovnala. S padáním se uvidí hned jak někam vyrazím v partě.

Re: Zásek hry při hře v partě

Posted: 00:40 19. Nov 2022
by Goran
Hráč Taurus mě poprosil, abych na foru DM požádal o pomoc s vyproštěním. Zasekl se v pokladnici u Urgolda.

Re: Zásek hry při hře v partě

Posted: 11:25 19. Nov 2022
by Fryn
Když logne a všimneme si toho, tak ho můžeme vytáhnout. Nejlepší by však bylo kdyby si hráč udělal účet na fóru (pokud nemá) a sám napsal rovnou kdy asi tak logne. Případně PM mně nebo Shamanovi, ať se můžeme nějak domluvit.

Re: Zásek hry při hře v partě

Posted: 11:46 19. Nov 2022
by Taurus
Fryn wrote:Když logne a všimneme si toho, tak ho můžeme vytáhnout. Nejlepší by však bylo kdyby si hráč udělal účet na fóru (pokud nemá) a sám napsal rovnou kdy asi tak logne. Případně PM mně nebo Shamanovi, ať se můžeme nějak domluvit.

Ahojte, budu ve hře dnes i zítra, kdy by jsi měl cca čas ty prosím ?

Re: Zásek hry při hře v partě

Posted: 18:42 19. Nov 2022
by Fryn
Vyřešeno.