Page 2 of 4
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 21:33 09. Dec 2013
by karolina
Od všeho trochu chybí.
Občas když tam jsou dva lidi, tak jak jedete po modeleche další, tak tam píše třeba model 44, 45 pak najednou 156, pak zase 47... atd, mám podezření, jestli nějak nezlobí ti dva barvíří najednou, on se ten model co nezapadá do řady nezobrazuje, ale ukazuje to, tak jestli by to nemohlo být od vedlejšího barvíře, že se nějak kříží čísla co tam kliká ten člověk vedle.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 21:40 09. Dec 2013
by Puxina
To by nemělo dělat, to se tam jen zobrazuje.
To že vzhledy občas přeskočí o jedno číslo je spíš lagama.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 21:48 09. Dec 2013
by Amber
Puxina wrote:Vše ne? Jsou tam i vílky a tak, abych se mrkly i na ty mrnata?
Pixie najdeš v toolsetu pod vzhledem Dynamic Brownie

(pokud se ptáš na toto

)
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 11:30 10. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote:Bavíme se o trupech nebo o všem?
Ta konfigurace je na všechny modely. Nejen na trupy.
karolina wrote:Od všeho trochu chybí.
Občas když tam jsou dva lidi, tak jak jedete po modeleche další, tak tam píše třeba model 44, 45 pak najednou 156, pak zase 47... atd, mám podezření, jestli nějak nezlobí ti dva barvíří najednou, on se ten model co nezapadá do řady nezobrazuje, ale ukazuje to, tak jestli by to nemohlo být od vedlejšího barvíře, že se nějak kříží čísla co tam kliká ten člověk vedle.
Jo, tim že je barvířů víc a všichni používaj stejnej dialog, tak se může občas v dialogu vypsat špatné číslo. Je to ten samý problém jako s tim zobrazováním XP dluhu.
S lagama to nesouvisí.
Ten modul jsem večer zapomněl poslat. Ale možná bych prostě zpřístupnil vzhledy všechny a ty neexistující se holt přeskáčou.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 12:48 10. Dec 2013
by Puxina
kucik wrote:
Ten modul jsem večer zapomněl poslat. Ale možná bych prostě zpřístupnil vzhledy všechny a ty neexistující se holt přeskáčou.
To nevadí, šak to nespěchá.
Ale ta varianta, cos napsal, by byla asi nejlepší, dát tam všechny vzhledy a hotovo

.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 13:15 10. Dec 2013
by kokosak
Jak nespěchá! To mám chodit pořád ve stejnejch šatečkách? Puf!
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 00:25 11. Dec 2013
by kucik
U čeho se vam zdalo, ze je v toolu vzhled, ktery ve hre nejde nastavit? Co jsem koukal, tak by to mohlo delat snad jen u modelu rob.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 00:37 11. Dec 2013
by karolina
kucik wrote:U čeho se vam zdalo, ze je v toolu vzhled, ktery ve hre nejde nastavit? Co jsem koukal, tak by to mohlo delat snad jen u modelu rob.
trupy třeba, některé oblíbené a na ST používané vzhledy se nezobrazují.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 00:39 11. Dec 2013
by Aulus
Nemůže to být modelem trpaslíka? Třeba modely v tom novém balíku nejsou kompatibilní se všemi rasami.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 00:43 11. Dec 2013
by Nalkanar
Já zatím našel vše, ale příjde mi, že v hodně trupech mám u obyč hadrů plátoidní věci, které bych na ST nikdy na obyč hadry nesměl.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 01:03 11. Dec 2013
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:Já zatím našel vše, ale příjde mi, že v hodně trupech mám u obyč hadrů plátoidní věci, které bych na ST nikdy na obyč hadry nesměl.
Jj, to ti přijde správně:
J.F.Payne wrote:Jo, a některý co kdysi byly třeba jen pro zbroje, jsou teď dostupný jen pro šaty s AC 0... Chtělo by to roztřídit.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 01:18 11. Dec 2013
by kucik
Ona cast modelu je opravdu udelana treba jen pro lidi, nebo jen pro elfy. S tim nic nenadelame.
Ty AC se ted uz dost spatne upravi, pokud jsou spatne, protoze by to zmenilo lidem AC satu a to samy v obchodech.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 01:21 11. Dec 2013
by J.F.Payne
To je docela škoda, protože plátová zbroj přišla o tři-čtyři pěkný vzhledy. A další zbroje taky... Skoro všechno jsou trupy s AC 0.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 01:24 11. Dec 2013
by Shaman88
kucik wrote:Ona cast modelu je opravdu udelana treba jen pro lidi, nebo jen pro elfy. S tim nic nenadelame.
Ty AC se ted uz dost spatne upravi, pokud jsou spatne, protoze by to zmenilo lidem AC satu a to samy v obchodech.
Obchody využívají jen prvních 15 vzhledů cca. U středních a lehkých zbrojí zpravidla první 3 vzhledy ve 2da s daným AC. Ty věci v obchodech se liší hlavně robama.
Re: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 07:15 11. Dec 2013
by Puxina
kucik wrote:U čeho se vam zdalo, ze je v toolu vzhled, ktery ve hre nejde nastavit? Co jsem koukal, tak by to mohlo delat snad jen u modelu rob.
Co jsem si všiml, tak především trupy.
Ty ostatní jsem nějak nezaznamenal, že by chyběly.