Page 2 of 2
Posted: 20:11 19. Nov 2007
by Daanri
Ako sme uz spomynali je moznost aby sa z hracskych postav stali NPC a vystupovali v buducnosti Thalie. Takze urcite takeho veci budeme podporovat a mozme sa na niecom dohodnut, kazdy ma moznost.
S tou vypravou na draka dajte vediet kedy, urcite by som sa rad nato pozrel a ak sa niekomu bude chciet moze o tom vytvorit nadherny epos o hrdinoch, ktory radi uverejnime v realiach Thalie.

Posted: 21:03 19. Nov 2007
by Pajule
Posted: 22:08 19. Nov 2007
by Seth-Plzen
2 Franta: No je jasý, že pokud by byl obchod u Potůčků tak by Franta byl šéf. Eleanor by se objevila jenom občas, ale za to by nabízela lepší ceny

S tim hostincem je to pěknej nápad, to by taky nebylo špatný. Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším

.
P.S.: Asi necham Eleanor porodit dřív než půjdem na draka. Aby po nás taky něco zbylo

Posted: 11:21 20. Nov 2007
by nomis_b
Seth-Plzen wrote:2 Franta: Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším

.

Hm, no ty jako gnom asi jo, ale ja jak hobit.. nevim. Tady je priklad:
Starý Bral - legendární hobit, který se údajně dožil 130 let.
Pokud bych nahodou v tom obchode byl, tak ze mne bude starik, ktery bude plest pate pres devate
Ale obchod neni zas tak velky, aby se nedal skoupit, je to jen malinka mistnustka bez dalsiho podlazi . NPC bych si udelal klidne sam a obchod doplnil o par prstynku a nahrdelniku

. (i kdyz, jestli ma byt novej system predmetu, tak ten obchod stejne budou muset predelavat WB)
P.S. : Tak mi hlavne napis, az budes chtit rodit, ne ze se to dozvim cirou nahodou !
P.S.2: Tak az tedy bude doufam po drakovi, pujdu prodat vsechno sve vybaveni (jen mece si povesim nad krb) a pujdem za ty prachy zlomcovat zabinozku, at nam to proda, a bude-li penez dost, zkusime i tu hospodu...
P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime

Posted: 13:56 20. Nov 2007
by Parlachin
nomis_b wrote:P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime

Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.
Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.
Na draka já nepůjdu, přece jenom se jedná o příbuzné. „VY VRAZI“ Doubkov by jste taky nevybyli jen tak z rozmaru.
Posted: 14:09 20. Nov 2007
by Seth-Plzen
Rodit ještě nechystám času je dost

Jinak s tim koupenim je to dobrej nápad. Asi půjdu žebrat někam na ulici.

Nebo se možná DM smilujou a dají nás tam i tak

Posted: 14:17 20. Nov 2007
by Rejty
Seth-Plzen wrote:Rodit ještě nechystám času je dost

Jinak s tim koupenim je to dobrej nápad. Asi půjdu žebrat někam na ulici.

Nebo se možná DM smilujou a dají nás tam i tak

Na tu ulici?

Posted: 14:27 20. Nov 2007
by Theogil I
Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.
Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.
Hele ty obludo těch 20.000,- zlatých je stejně mých, to se ti to rozdává, když z tebe krev neteče co?
Ale jestli Potůčkovi budou kupovat hospodu, tak jsem ochoten jít do hry a zavřít se na pár dní do kobaltového dolu, nadělám štíty a vyhandluju nějakou tisícovku z cechu obchodníků, počítám, že do vánoc bych těch 200.000,- zlatek mohl dát do kupy a věnovat do kolíbky Potůčkovic pinožižům. T
Posted: 14:40 20. Nov 2007
by Parlachin
Máš o tom nějakej doklad*kření se*, ale ne ty jsem nepočítal, bylo bráno jen co jsem relativně v poho schopen sehnat. V nouzi by se dalo šáhnout do svitkových zásob kde teď je matroš cca. za 30.000zl + bych mohl Frantovy nabídnout svou zásobičku drahých šutráků, aby je zpracoval a zpeněžil. A taky ti samozřejmě můžu pomoct při práci kouzlem nebo radou.
Posted: 15:53 20. Nov 2007
by Seth-Plzen
No vida, sponzoři se najdou

Tak slovo do pranice od vedení Thalie. Kolik by ta hospoda koštovala?

Posted: 17:02 20. Nov 2007
by Daanri
No vobec netusim kolko ta hospoda stoji ale mozem zistit pripadnu cenu.