Page 2 of 2

Posted: 20:11 19. Nov 2007
by Daanri
Ako sme uz spomynali je moznost aby sa z hracskych postav stali NPC a vystupovali v buducnosti Thalie. Takze urcite takeho veci budeme podporovat a mozme sa na niecom dohodnut, kazdy ma moznost. :wink:

S tou vypravou na draka dajte vediet kedy, urcite by som sa rad nato pozrel a ak sa niekomu bude chciet moze o tom vytvorit nadherny epos o hrdinoch, ktory radi uverejnime v realiach Thalie. :wink:

Posted: 21:03 19. Nov 2007
by Pajule
muhahah ez by Gem na malda kolena ovladl zly buh :D a Gem pred wipem zesylela :D :D :D :D

Posted: 22:08 19. Nov 2007
by Seth-Plzen
2 Franta: No je jasý, že pokud by byl obchod u Potůčků tak by Franta byl šéf. Eleanor by se objevila jenom občas, ale za to by nabízela lepší ceny :-)
S tim hostincem je to pěknej nápad, to by taky nebylo špatný. Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším :-).
P.S.: Asi necham Eleanor porodit dřív než půjdem na draka. Aby po nás taky něco zbylo :D

Posted: 11:21 20. Nov 2007
by nomis_b
Seth-Plzen wrote:2 Franta: Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším :-).
:D
Hm, no ty jako gnom asi jo, ale ja jak hobit.. nevim. Tady je priklad:

Starý Bral - legendární hobit, který se údajně dožil 130 let.

Pokud bych nahodou v tom obchode byl, tak ze mne bude starik, ktery bude plest pate pres devate :P
Ale obchod neni zas tak velky, aby se nedal skoupit, je to jen malinka mistnustka bez dalsiho podlazi . NPC bych si udelal klidne sam a obchod doplnil o par prstynku a nahrdelniku :wink: . (i kdyz, jestli ma byt novej system predmetu, tak ten obchod stejne budou muset predelavat WB)

P.S. : Tak mi hlavne napis, az budes chtit rodit, ne ze se to dozvim cirou nahodou ! :twisted: :twisted:

P.S.2: Tak az tedy bude doufam po drakovi, pujdu prodat vsechno sve vybaveni (jen mece si povesim nad krb) a pujdem za ty prachy zlomcovat zabinozku, at nam to proda, a bude-li penez dost, zkusime i tu hospodu...

P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime :wink:

Posted: 13:56 20. Nov 2007
by Parlachin
nomis_b wrote:P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime :wink:
Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.

Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.

Na draka já nepůjdu, přece jenom se jedná o příbuzné. „VY VRAZI“ Doubkov by jste taky nevybyli jen tak z rozmaru.

Posted: 14:09 20. Nov 2007
by Seth-Plzen
Rodit ještě nechystám času je dost :-)
Jinak s tim koupenim je to dobrej nápad. Asi půjdu žebrat někam na ulici. :-)
Nebo se možná DM smilujou a dají nás tam i tak :lol:

Posted: 14:17 20. Nov 2007
by Rejty
Seth-Plzen wrote:Rodit ještě nechystám času je dost :-)
Jinak s tim koupenim je to dobrej nápad. Asi půjdu žebrat někam na ulici. :-)
Nebo se možná DM smilujou a dají nás tam i tak :lol:
Na tu ulici? :lol:

Posted: 14:27 20. Nov 2007
by Theogil I
Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.

Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.



Hele ty obludo těch 20.000,- zlatých je stejně mých, to se ti to rozdává, když z tebe krev neteče co? :lol:
Ale jestli Potůčkovi budou kupovat hospodu, tak jsem ochoten jít do hry a zavřít se na pár dní do kobaltového dolu, nadělám štíty a vyhandluju nějakou tisícovku z cechu obchodníků, počítám, že do vánoc bych těch 200.000,- zlatek mohl dát do kupy a věnovat do kolíbky Potůčkovic pinožižům. T

Posted: 14:40 20. Nov 2007
by Parlachin
Máš o tom nějakej doklad*kření se*, ale ne ty jsem nepočítal, bylo bráno jen co jsem relativně v poho schopen sehnat. V nouzi by se dalo šáhnout do svitkových zásob kde teď je matroš cca. za 30.000zl + bych mohl Frantovy nabídnout svou zásobičku drahých šutráků, aby je zpracoval a zpeněžil. A taky ti samozřejmě můžu pomoct při práci kouzlem nebo radou.

Posted: 15:53 20. Nov 2007
by Seth-Plzen
No vida, sponzoři se najdou :-)
Tak slovo do pranice od vedení Thalie. Kolik by ta hospoda koštovala? :-)

Posted: 17:02 20. Nov 2007
by Daanri
No vobec netusim kolko ta hospoda stoji ale mozem zistit pripadnu cenu.