Page 2 of 2

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 01:21 11. Dec 2013
by Harlequin
Místo, kde se bude dát koukat vypadlým sukem a šmírovat.

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 01:23 11. Dec 2013
by kokosak
Místo, kde pujde vypadlým sukem vypufnout očičko :twisted:

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 07:17 11. Dec 2013
by Puxina
Caehan wrote:V těch pokojích za 500 grešlí nejde spát. :(


...a je to "horní město", ne "dolní město"... :P
Cena jse snížena, ale není to ještě nahrané na modulu, spaní musí nastavit Rejty a dolní či horní město, to jsem už nenastavoval, ta lokace je hotová delší dobu před uvolněním NT :)

Harlequin wrote:Místo, kde se bude dát koukat vypadlým sukem a šmírovat.
Každý si najde způsob jak šmírovat :D