Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 17:29 14. Dec 2013
funguje to? čekám v úvodní lokaci na transport a nevím, jestli jít do světa nebo nejít do světa..
edit: hmm asi to risknu
edit: hmm asi to risknu
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
no...to ano...ale to co je na konci...(výzva)Puxina wrote:Už funguje