Page 2 of 2

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2

Posted: 17:29 14. Dec 2013
by černý vlk
funguje to? čekám v úvodní lokaci na transport a nevím, jestli jít do světa nebo nejít do světa..
edit: hmm asi to risknu

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2

Posted: 18:04 14. Dec 2013
by Puxina
Už funguje ;)

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2

Posted: 18:44 14. Dec 2013
by černý vlk
Puxina wrote:Už funguje ;)
no...to ano...ale to co je na konci...(výzva)