Page 2 of 2

Re: Stínové zranění

Posted: 15:56 12. Dec 2013
by rosnicka
Strigo wrote:
rosnicka wrote:to ne, a abych rekla pravdu ja si nepamatuji co ma za postavu.. ale asi je to ten co mi komentoval me obleceni ve hre .. nevadi casem az se dopracuji mu lina zvalchuje zada :mrgreen:
Jop to je dost možné, Term komentoval dost věcí. (už si nepamatuji co všechno) :D
joj, tak to je ono. vsak mu to nedaruje :lol:

Re: OPRAVENO: Stínové zranění

Posted: 18:34 01. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno.