Page 2 of 3
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:30 12. Dec 2013
by KaTo
Se podívejte do Spamu, jak se tam z tý frustrace vypisujou

!
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:33 12. Dec 2013
by Hassan
Mourisson1 wrote:Na spuštění serveru?

Ne ne na tu depresi

Ale je to na predpis!Ale nerikej ze jsi zavislej na Thalii to ti nedaj prasky ale velkej pavilon podobnejch zavislaku

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:43 12. Dec 2013
by rosnicka
taky mi to nejde
a vsimli jste si ze cas na foru je o hodinu dyl ?
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:47 12. Dec 2013
by soul1
hmm... sakra už chcu zmlatit toho bosse...

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:47 12. Dec 2013
by Barbar321
Vypadá to, že budeme muset čekat od poctivého restartu

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:47 12. Dec 2013
by Hassan
rosnicka wrote:a vsimli jste si ze cas na foru je o hodinu dyl ?
V klidu za par mesicu to zase bude OKa na pul roku

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:52 12. Dec 2013
by rosnicka
jo tak ted jsi to vychytal, tech pul roku beru

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 20:56 12. Dec 2013
by rosnicka
i kdyz ted me tak napadlo, nemohl by byt nejaky problem se siti pilsfree? na jednom sidlisti shoreli opticke kabely pri vybuchu plynu . I kdyz ono uz je docela pozde na to aby s tim neco delali.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 21:04 12. Dec 2013
by marii
Tak se chci asi po pul roce mrknout do hry se svou novou postavickou a ono prd.Tomu se rika pech))
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 21:06 12. Dec 2013
by skarbi
rosnicka wrote:i kdyz ted me tak napadlo, nemohl by byt nejaky problem se siti pilsfree? na jednom sidlisti shoreli opticke kabely pri vybuchu plynu . I kdyz ono uz je docela pozde na to aby s tim neco delali.
Jj, máš recht. Na Lochotíně bylo veselo a samo PilsFree se omlouvá, že část jejich sítě je mimo.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 21:10 12. Dec 2013
by kokosak
No, omlouvaj se za dopoledne, ale tady to žbuchlo po pátý odpo
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 21:28 12. Dec 2013
by Jose
My co jsme přišli z práce v osm...

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 21:57 12. Dec 2013
by rosnicka
taky jsem dneska mohla v klidu hrat a co? a nic.. tak snad zitra to pujde. od peti odpoledne pekne prosim ...
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 21:59 12. Dec 2013
by Aulus
Už to podle všeho jede.
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Posted: 22:02 12. Dec 2013
by Caehan
Peče! (abych zůstal u stejné hantýrky, jako při padání pece)