Page 2 of 3
Re: Kurtizána
Posted: 20:26 14. Jan 2014
by Puxina
To je mi fuk, nechápu proč je rozmrdaná ta učitelka a proč hráči musí jak osli ty učitele hledat, jako by nemohli být v nějaké OOC lokaci, když to jinak vyřešit nejde.
Re: Kurtizána
Posted: 20:27 14. Jan 2014
by Shaman88
Puxina wrote:To je mi fuk, nechápu proč je rozmrdaná ta učitelka a proč hráči musí jak osli ty učitele hledat, jako by nemohli být v nějaké OOC lokaci, když to jinak vyřešit nejde.
Já to taky nechápu proč to je nutné aby povolání měli učitele....
Re: Kurtizána
Posted: 20:31 14. Jan 2014
by Derken-
Puxina wrote:To je mi fuk, nechápu proč je rozmrdaná ta učitelka a proč hráči musí jak osli ty učitele hledat, jako by nemohli být v nějaké OOC lokaci, když to jinak vyřešit nejde.
To stačí, běž si dát sprchu.
Re: Kurtizána
Posted: 20:32 14. Jan 2014
by Amber
Rofe, tohle vyjadřování na fórum nepatří. Přestaň se laskavě chovat jako spratek.
Re: Kurtizána
Posted: 20:35 14. Jan 2014
by Puxina
Tak mi dejte ban a bude klid a nebo jste na to měccí? Nevím proč ho nemám, zase budou kecy od jistých osob.
Já už kdysi dávno psal, že učitelé povolání jsou na Thalii největší zlo, ale někdo oponoval, že to tak být musí, že musí být někde záznam, že postava přešla na vyšší lvl. Tak nevím.
Re: Kurtizána
Posted: 20:41 14. Jan 2014
by Amber
Vážně podle tebe fungují bany tak, že budeš protivný, vyřveš si svoje nervy z kýblu na fórum, a po vypršení trestu budou všichni nakrásno spokojení? Vlastně se bany dávají jen tak pro srandu, že?

Re: Kurtizána
Posted: 13:47 20. Jan 2014
by karolina
Rozptylující dekolt pro změnu nedělá vůbec nic, jen píše nějakou chybu.
Re: Kurtizána
Posted: 19:36 21. Jan 2014
by karolina
Učitelka kurtizán v lázních stále nefunkční.. Vyučuje BUG od 11. lvlu, nebo mám ten nižší lvl hledat jinde?
Re: Kurtizána
Posted: 19:53 21. Jan 2014
by Amber
Učitel kurtizán pro level 1 - 10 by měl být mimo Karathu. Jestli funguje, toť věc jiná, kterou teď nemám jak ověřit.

Re: Kurtizána
Posted: 21:51 21. Jan 2014
by karolina
Amber wrote:Učitel kurtizán pro level 1 - 10 by měl být mimo Karathu. Jestli funguje, toť věc jiná, kterou teď nemám jak ověřit.

Hmm, to já taky ne.. za živýho boha nemůžu najít...
Re: Kurtizána
Posted: 23:04 21. Jan 2014
by Krysak
Pockej az prijde ROF, klepne ho pepka.....
Ja u nas dole vim , kde je jedna slecna bugová.....
Re: Kurtizána
Posted: 23:33 21. Jan 2014
by Amber
Prozkoumáno na WB fóru, myslím, že tuším, kde je chyba. Učitel kurtizán
má být v Karathě, ale někdo asi updatem lokace to NPC zrušil.

Re: Kurtizána
Posted: 23:34 21. Jan 2014
by karolina
Amber wrote:Prozkoumáno na WB fóru, myslím, že tuším, kde je chyba. Učitel kurtizán
má být v Karathě, ale někdo asi updatem lokace to NPC zrušil.

Hmm, u Škopku....tam nikdy nefungovala..Nechcete udělat učitelku třeba z jedný z těch dvou v přístavu?
Re: Kurtizána
Posted: 23:37 21. Jan 2014
by Amber
Budeme to řešit, napíšu Rejtymu, jestli by na to mrkl

Re: Kurtizána
Posted: 20:01 01. Feb 2014
by karolina
Feat Jak jsi mi to řekl?! dal kurtizáně fear.