Page 2 of 2

Posted: 23:06 04. Dec 2007
by Kiri
jaara wrote:
Kiri wrote:Taky sem vam stava, ze se rano probudite, najite a sli by ste znovas spat??? Nekdo na tohle trpi, pripadne je i spava nemoc. Kdyz uz teda se berou detaily. LOL. jinak zadny navrhy nemam, este sem novej system neprubnul.
Ja nevim, jdu spat...
du taky sem tuh...byl by fajn tak tejden na spanek :D:D ;-)

Skromnej navrh

Posted: 08:59 05. Dec 2007
by Lord_Berserk
Franta Potůček wrote:Musim rict, ze i tohle se mi zda trochu nevychytane.

I valecnik ma problem v tom, ze dokud nema 60% unavy, spat nemuze a az ma 60% unavy, tak se zpomaly a nemuze s tim nic delat a tahne se jako sliz nekam, kde by se vyspal.

S tim, ze se valecnik opravdu hodne pomalu unavuje je to sice sparavne, ale kdyz se podivam na dusi, tak mam treba 50% unavy. Reknu si dobra, radsi teed nikam nepujdu nez se unavim.. no a to je nekdy tak hodka real casu..

Chtelo by to, aby se dalo spat v dostatecnem predstihu pred zpomalenim, treba 30%, 40% protoze jinak je to takove, no jsem unavenej prominte budu hodinu sedet sam na serveru v hospode, protoze to proste nebudu riskovat, ze men to zpomali v dungeonu.

Dalsi moznost bych videl posunout zpomaleni na 70% nebo 80% unavy..
Jasna paka souhlas s tebou... este mam jeden uplne skvelej napad :lol:
... co zavect pri spanku (slofiku) od 30-50% - vyleceni jen malo zivotu
a pri tvrdym spanku vod tech 50% - vylecit vsecky zivoty

ted hlavne mluvim vo valecnikach a barbarech kdy se jim zadny kouzla nevobnovujou u prskavek nevim jak to funguje este sem zani nehral :P

Posted: 13:59 05. Dec 2007
by jaara
Coco, spat se muze pri 60% staminy a zpomaleni je az pri 40%, ne? 60% staminy je 40% unavy ;-)

Posted: 14:37 05. Dec 2007
by Sorrow
Ja teda nevim ale pri 40% unavy se mi nepodarilo spat.A co s tou hospodou,pujde to aby tam slo spat jako driv?

Posted: 16:02 05. Dec 2007
by Rejty
Ne.

Posted: 16:36 05. Dec 2007
by jaara
Hh, pujde tam spat jinak :-).