Page 2 of 2
Re: Nemoznost hrani
Posted: 17:31 21. Dec 2013
by Shaman88
Jak ti mám pomoct když nejsi konkrétní, napiš mi rasa, subrasa, povolání, featy, a nebo mi napiš a připoj do hry a já to okouknu za DM.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 18:03 21. Dec 2013
by Sorrow
Prvni postava pulcik city dobrodruh bez skillu.
Druha postav gnom normal, carodej bez skillu.
Momentalni problem je ze pri nacitani uvodni lokace abych dal druhy level, tak se to sekne a musim dat restart.
Takze se ani nelognu no.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 18:07 21. Dec 2013
by Bahnak
Padne tam nějaká hláška nebo to jen prostě zmrzne?
Re: Nemoznost hrani
Posted: 18:18 21. Dec 2013
by Sorrow
Tak dva centimetry nedojedou pri nacitani a pak to zamrzne bez hlasek.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 18:28 21. Dec 2013
by Bahnak
Hm, úvodní lokace není nijak velká a není ani moc graficky náročna. Zkus rozjet single player, pokud to načítá podobně dlouho bude chyba v NWN - reinstal. Pokud single běží a Thalka stále nic, sniž v nastavení grafiky detaily na nulu. Za test nic nedáš.
EDIT: Jinak vždy zakládej novou postavu, nesnaž se logovat ty co se ti nepodařilo logovat napoprvé - nepůjde to (asi)
EDIT2: Kurňa koukám že překopali úvodní lokaci, sniž detaily opravdu na minimum

Re: Nemoznost hrani
Posted: 21:18 21. Dec 2013
by Sorrow
Tak nic, zkusil jsem vse stahnout na min. a problem pretrvava. Udelal jsem reinstal a stale nic. Prepsal potrebne haky atd a stale nic.
Uz na to nemam nerva

Zvlastni je, ze pred wipem jsem problem nemel a ani v te zkusebni arene.
Singl mi jde taky normalne.
Tak holt hrani beze me
Preju krasne svatky a vse nej do Noveho roku.
Peace
Sorrow
Re: Nemoznost hrani
Posted: 22:44 21. Dec 2013
by Shaman88
Vím kde je problém. A je to globální. Oprava bude během zítřka.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 19:15 23. Dec 2013
by Sorrow
Tak hlásím že je problém snad vyřešen.
Do hry už mohu. Zřejmě se jednalo na nakopnuté haky nebo co. Znovu jsem je stáhnul i s CEPem a zadal v jiném pořadí a najednou to šlo.
Jen bych potom ve hře poprosil nějaké DM o odebrání těch bugařských kůží.
Pak bych měl ještě jednu prosbu, jestli by se někdo nemohl podívat na mou postavu Tonda Čumsem, měl by to být městský hobit ale nemůže používat kukri a ani nemá ty +2 do INT za rasu.
Díky předem
S
Re: Nemoznost hrani
Posted: 20:24 24. Dec 2013
by Radim
Dneska jsem zalezl s postavou Nyx´iss Z. do přechodu ke krejčímu v drowí čtvrti. Ke konci načítání se mi to sekne a slítne nwn, zásek, shodím to přes správce úloh pouze. Nemám tucha co s tím.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 20:25 24. Dec 2013
by Derken-
Po restu tě vyhodím z úvodní lokace jinam.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 20:27 24. Dec 2013
by Radim
Cajk se lognu ve dvě ráno

Re: Nemoznost hrani
Posted: 00:23 25. Dec 2013
by Radim
Tak mám seklou i Zara´theu uvidím co ještě zítra na velkým kompu doma.
Re: Nemoznost hrani
Posted: 00:24 25. Dec 2013
by karolina
Radim wrote:Tak mám seklou i Zara´theu uvidím co ještě zítra na velkým kompu doma.
Minimalizovat grafiku nepomáhá?
Re: Nemoznost hrani
Posted: 00:31 25. Dec 2013
by Radim
Uz to je okleštěný o všechno co jde, noťas holt není stolák doma