Page 2 of 2

Re: Chyba nechyba

Posted: 22:43 26. Dec 2013
by Kinkin
Někdy to vyzkouším aj přes noc .... když se totiž řešili potvory, co "neútočí", ty lagy až natolik nevadili, dalo se reagovat. Teď je to dost obtížné. Musím dopředu "přemýšlet" kde se najednou potvůrka "objeví".