Page 2 of 2

Re: DayZ Standalone

Posted: 22:43 27. Dec 2013
by sandoftime
Shaman88 wrote:Já věřím že to za chvilku někdo zpirátí....
upirátit se dá cokolivv, ale multiplayer moc ne, unikátní acc nejde moc snadno přečůrat

Re: DayZ Standalone

Posted: 13:11 28. Dec 2013
by Shaman88
Já věřím v pirátský server.