Re: Ivory - Ivorská věž
Posted: 21:18 08. Jan 2014
Jsem debil.
Poslal jsem na import jenom jeden rozhovor a to ten spodního portálu, proto se teď nedá vyportit z místností ven.
Tady jsou rozhovory který jsou ještě potřeba nahrát : https://www.dropbox.com/s/qhv3f7of7cj8fdo/rozhovory.rar
Poslal jsem na import jenom jeden rozhovor a to ten spodního portálu, proto se teď nedá vyportit z místností ven.
Tady jsou rozhovory který jsou ještě potřeba nahrát : https://www.dropbox.com/s/qhv3f7of7cj8fdo/rozhovory.rar