Page 2 of 2

Re: Ivory - Ivorská věž

Posted: 21:18 08. Jan 2014
by Mourisson1
Jsem debil.

Poslal jsem na import jenom jeden rozhovor a to ten spodního portálu, proto se teď nedá vyportit z místností ven.

Tady jsou rozhovory který jsou ještě potřeba nahrát : https://www.dropbox.com/s/qhv3f7of7cj8fdo/rozhovory.rar

Re: Ivory - Ivorská věž

Posted: 00:22 09. Jan 2014
by Rejty
Nahráno.