Page 2 of 2
Re: Kel-A-Hazr na NT
Posted: 14:42 03. Sep 2014
by Fryn
Nejlogičtější je v tuto chvíli přechod Kel/Podtemno (ve městě je k tomu v podstatě i hotová lokace). O přechodu až do království jsem neuvažoval, to bych skutečně nechal čistě na hotových lokacích (přece jen, bude to asi pořádná dálka a nemyslím si, že půjde zrovna o pohodovou procházku).
Re: Kel-A-Hazr na NT
Posted: 15:18 03. Sep 2014
by Caehan
Dovolím si s pár věcmi nesouhlasit.
V kelu je sice dostupné vepřové se zelím, ale je tam i pečený žralok, kaše z cizrny, exotičtější ovoce, drowí víno a několik pálenek, které jinde nejsou.
Za sebe mohu říct, že bych raději viděl v Kelu sekci ve stylu "město pod městem", kam by se dalo projít stokami (nebo trochu hůře, než teď) byla by tam díra na zápasy fungující jako aréna (klidně ta současná) a černý trh a tak... vlastně b to ani moc změn nechtělo, jen by to mělo být nepatrně nedostupnější.