Page 2 of 2
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 11:31 19. Jan 2014
by kucik
Shaman88 wrote:A máš to na všech sadách skriptů? protože ti familiaři používaj asi 3 různé sady. x2_*, standardní a pak jednu sadu co tam je přímo specifická některé familiary.
Vsechny tyhle by mely vest na jasperes scripty a v nich je to vypodminkovany. Pokud vim, tak je to vzdy to ProceedMaster().
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 01:19 05. Feb 2014
by Caehan
Nemohl by přítelíček mít identické nastavení odporů, jako jeho majitel? Můj panter zase zkoušel sežrat někoho, kdo seslal temnotu.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 01:51 05. Feb 2014
by Shaman88
To je chyba v nastavení temnoty, já si osobně myslím že temnota nesmí mít na featu hostile Action.
Takže by se to mohlo upravit.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 01:57 05. Feb 2014
by Caehan
Já to považuji spíše za chybu přítelíčka... podle mě by neměl požírat družiníky, když ho nějaký omylem trefí plošným kouzlem. Rozhodně ne potom, co mu řeknu, aby přestal... neměl by mít jinak nastavené nepřátelství, než majitel.
Jestli upravit temnotu jako takovou, Shaman suď...
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 02:01 05. Feb 2014
by Shaman88
Caehan wrote:Já to považuji spíše za chybu přítelíčka... podle mě by neměl požírat družiníky, když ho nějaký omylem trefí plošným kouzlem. Rozhodně ne potom, co mu řeknu, aby přestal... neměl by mít jinak nastavené nepřátelství, než majitel.
Jestli upravit temnotu jako takovou, Shaman suď...
Tak to vyzkoušejte s nějakým jiným plošným kouzlem, nějakým třeba kyselinovým mrakem nebo něčím takovým.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 10:01 05. Feb 2014
by -darkvision-
To nedělá jen temnota .. a nejsem si jist zda to dělaj jen plošná kouzla.
Ja byl třeba na banditech, boss tam byl klerik. A uprostred boje (trval 30minut) přítelíček z ničeho nic šel po mě.. musel jsem ho odvolat.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 10:45 05. Feb 2014
by Myrpa
Nejde z logu vyčíst po jaké akci? Musíme to lépe analyzovat.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 10:46 05. Feb 2014
by pavad
Myrpa wrote:Nejde z logu vyčíst po jaké akci? Musíme to lépe analyzovat.
Muzeme to otestovat... Jen bude asi terba DM aby testera zvednul...
Edit: Tak log uz, bohuzel, nemam.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 11:27 05. Feb 2014
by -darkvision-
Z logu nevím.. ale z výpisu bojového to zjistit nejde. (log taky nemám, je to minimálně týden zpět už)
Vím že mě se to nikdy předtím nestalo .. až u toho klerika bandity poprvé. Od té doby snad jen jednou .. ale musíte přítelíčka odvolat pak.
Co se týče mraků a těchto kouzel tak tam je problém jako na ST. Pet/summon do toho naběhne a hned vybehne - dokáže bojovat jen mimo to.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 11:56 05. Feb 2014
by Myrpa
Shamane, tak já nastavim do dalšího haku tu tmu jako non-hostile, ne? Stejně jste tu vedli o tmě dlouhosáhlou diskuzi a konsensus z ní nebyl.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 12:10 05. Feb 2014
by Shaman88
Jo zkus, nastav to ale ve feat.2da , určitě neměň nastavení ve spells.2da.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 12:19 05. Feb 2014
by Myrpa
Z toho nejsem moudrý! Jako feat to má SD a Warlock, ne? Ale třeba Caehan nehraje ani jedno, podle mě, je to tak? Caehanovi to dělá kouzlo, ne?
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 12:33 05. Feb 2014
by Shaman88
Myrpa wrote:Z toho nejsem moudrý! Jako feat to má SD a Warlock, ne? Ale třeba Caehan nehraje ani jedno, podle mě, je to tak? Caehanovi to dělá kouzlo, ne?
Pokud to dělá kouzlo tak vůbec není chyba v temnotě, protože kouzlo se neupravovalo. Takže v tom případě je chyba jasně v inteligenci potvor.
Re: Čaroděj Přítelíček
Posted: 12:34 05. Feb 2014
by pavad
Shaman88 wrote:Myrpa wrote:Z toho nejsem moudrý! Jako feat to má SD a Warlock, ne? Ale třeba Caehan nehraje ani jedno, podle mě, je to tak? Caehanovi to dělá kouzlo, ne?
Pokud to dělá kouzlo tak vůbec není chyba v temnotě, protože kouzlo se neupravovalo. Takže v tom případě je chyba jasně v inteligenci potvor.
Na 100% slo o sesilane kouzlo. MOhu potvrdit.