Page 2 of 3

Re: Monk

Posted: 22:22 21. Jan 2014
by Bahnak
Mnich který si oblékne brnění přestává být mnichem.
Stane se z tebe obyčejná postava se zcela obvyklým zraněním pěsti jako kterékoliv jiné povolání.
Tedy 1-3, pakliže brnění sundáš, opět začneš být mnichem a zranění se zvýší na 1-6.

Holt hraješ mnicha a ti brnění prostě nenosí. Pořiď mu nějaké normální šaty a uvidíš sám - případně můžeš běhat i nahatý, ale nejspíše tě za to v Karathském království zavřou do basy.

Re: Monk

Posted: 22:25 21. Jan 2014
by Alrik
Bahnak wrote:Mnich který si oblékne brnění přestává být mnichem.
Stane se z tebe obyčejná postava se zcela obvyklým zraněním pěsti jako kterékoliv jiné povolání.
Tedy 1-3, pakliže brnění sundáš, opět začneš být mnichem a zranění se zvýší na 1-6.

Holt hraješ mnicha a ti brnění prostě nenosí. Pořiď mu nějaké normální šaty a uvidíš sám - případně můžeš běhat i nahatý, ale nejspíše tě za to v Karathském království zavřou do basy.
:-D naboženský nahý fanatik ?:)))

Re: Monk

Posted: 23:21 21. Jan 2014
by Bahnak
Můžeš zkusit trumfnout tohodle frajera:
http://www.giantitp.com/comics/oots0025.html

Re: Monk

Posted: 23:46 21. Jan 2014
by Alrik
Bahnak wrote:Můžeš zkusit trumfnout tohodle frajera:
http://www.giantitp.com/comics/oots0025.html
zas tak pitomej nejsem :-D

Re: Monk

Posted: 11:35 23. Jan 2014
by Alrik
Mohl by mi ještě někdo odpovědět, proč má postava najednou z ničeho nic přestane uočit ,i když tam není žádný prvek který by zrušil utok a ani ja jako hrač nijak neklikám ? děkuji za odpověď :)

Re: Monk

Posted: 11:42 23. Jan 2014
by kucik
To by ses musel trochu rozepsat o tom, co to bylo za situaci. Třeba nedosáhla na nepřítele, nebo nějaký specifický druh útoku, který to dělá...

Re: Monk

Posted: 11:45 23. Jan 2014
by Alrik
kucik wrote:To by ses musel trochu rozepsat o tom, co to bylo za situaci. Třeba nedosáhla na nepřítele, nebo nějaký specifický druh útoku, který to dělá...
stalo se mi to již několikrat třeba pavouci, jsem ve volném prostoru, nic okolo mě jen dva pavouci ,v klidu si mlatim a najednou se postava zastavi a nic neděla jako kdyby se o něco zasekla to same se mi stalo s jezevci. V takovém, připadě mě oboje sežere protože se dostanu do flatu a než stačim cokoliv udělat neustojím to a pokud ano stane se to pochvili znova

Re: Monk

Posted: 12:03 23. Jan 2014
by pavad
Alrik wrote:stalo se mi to již několikrat třeba pavouci, jsem ve volném prostoru, nic okolo mě jen dva pavouci ,v klidu si mlatim a najednou se postava zastavi a nic neděla jako kdyby se o něco zasekla to same se mi stalo s jezevci. V takovém, připadě mě oboje sežere protože se dostanu do flatu a než stačim cokoliv udělat neustojím to a pokud ano stane se to pochvili znova
Ja tento jev pozoroval na vyvolanych summonech - bojuji, bojuji. A pak naraz zustanou stat a neni to tim ze by na ne summoni nedostahli nebo se NPC schovavala.

Kuciku, muze to byt nejak propojene? Nejaky skript co prerusi aktualni cinnost?

Alrik: Dobra rada nad zlato, vim ze to moc nepomuze a neresi problem, lec zbyva jedine doporuceni - chod jeste s nekym...

Re: Monk

Posted: 12:05 23. Jan 2014
by KaTo
Občas blbnul takhle Sekáček, nestává se ti to po zabití jednoho nepřítele, že pak Sekáček bugne a místo aby pokračoval v útoku, tak skončí?

Re: Monk

Posted: 12:10 23. Jan 2014
by Alrik
KaTo wrote:Občas blbnul takhle Sekáček, nestává se ti to po zabití jednoho nepřítele, že pak Sekáček bugne a místo aby pokračoval v útoku, tak skončí?
ne nezabiju ani jednoho právě, prostě se zastavím, bouchnudo nepřetele a hned potom se postavi jako kdyby přestal utočit a nebo jako kdybych se někam uklikl,

Re: Monk

Posted: 13:15 23. Jan 2014
by -darkvision-
Alrik wrote:
kucik wrote:To by ses musel trochu rozepsat o tom, co to bylo za situaci. Třeba nedosáhla na nepřítele, nebo nějaký specifický druh útoku, který to dělá...
stalo se mi to již několikrat třeba pavouci, jsem ve volném prostoru, nic okolo mě jen dva pavouci ,v klidu si mlatim a najednou se postava zastavi a nic neděla jako kdyby se o něco zasekla to same se mi stalo s jezevci. V takovém, připadě mě oboje sežere protože se dostanu do flatu a než stačim cokoliv udělat neustojím to a pokud ano stane se to pochvili znova
U jezevců nevím.. ale u pavouků tento jev mívám také. Nevím s jakou postavou, zda s monkem. Ale osobně co jsem to sledoval tak mi přišlo že pavouci maj jakýsi větší model a dlouhý nohy :D tak když jsou kolem tebe třeba 4 tak se nekdy taky dostanu do flatu.

A nebo kdyby ty npc hipsovali? To nevim jak je reálné :D

Re: Monk

Posted: 13:20 23. Jan 2014
by J.F.Payne
Já si taky myslím, že je to modelem. Taky se mi to stalo.

Re: Monk

Posted: 13:21 23. Jan 2014
by Alrik
-darkvision- wrote:
Alrik wrote:
kucik wrote:To by ses musel trochu rozepsat o tom, co to bylo za situaci. Třeba nedosáhla na nepřítele, nebo nějaký specifický druh útoku, který to dělá...
stalo se mi to již několikrat třeba pavouci, jsem ve volném prostoru, nic okolo mě jen dva pavouci ,v klidu si mlatim a najednou se postava zastavi a nic neděla jako kdyby se o něco zasekla to same se mi stalo s jezevci. V takovém, připadě mě oboje sežere protože se dostanu do flatu a než stačim cokoliv udělat neustojím to a pokud ano stane se to pochvili znova
U jezevců nevím.. ale u pavouků tento jev mívám také. Nevím s jakou postavou, zda s monkem. Ale osobně co jsem to sledoval tak mi přišlo že pavouci maj jakýsi větší model a dlouhý nohy :D tak když jsou kolem tebe třeba 4 tak se nekdy taky dostanu do flatu.

A nebo kdyby ty npc hipsovali? To nevim jak je reálné :D
Děla mi to teměř u všeho, u čeho sem si nevšim že by to udělalo tak to je u ohnivcovích brouku a u chátra ale třeba u bombarderu mi to děla taktéž

Re: Monk

Posted: 15:12 23. Jan 2014
by Barbar321
Kruhovej kop náhodou nemáš? Na ST jsem díky tomu musel relevelovat monka z 26-tého lvl na 7-mý.

Stačilo, aby druhá potvora byla o něco dál než je dosah zbraně, kruhovým kopem na něj zareaguje, ale tím, že je protivník daleko, znova do něj neútočí. A vzhledem k tomu, že kruhový kop se po útoku nevrací na původní cíl, hodí se automaticky do flatfoot.

Re: Monk

Posted: 15:17 23. Jan 2014
by Alrik
Barbar321 wrote:Kruhovej kop náhodou nemáš? Na ST jsem díky tomu musel relevelovat monka z 26-tého lvl na 7-mý.

Stačilo, aby druhá potvora byla o něco dál než je dosah zbraně, kruhovým kopem na něj zareaguje, ale tím, že je protivník daleko, znova do něj neútočí. A vzhledem k tomu, že kruhový kop se po útoku nevrací na původní cíl, hodí se automaticky do flatfoot.
nemam :))