Page 2 of 4

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 20:52 22. Jan 2014
by J.F.Payne
Tak i v jedničce sis mohl vybrat, jestli budeš péct se Siegfriedem nebo tím elfem... koho budeš podporovat, a tak. A podle toho se odvíjl příběh a byly jiný části hry.

Ve dvojce je to ještě lepší, plus to, jak se rozhodneš, se občas přímo projeví ve světě.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 21:01 22. Jan 2014
by PiAn0
Ja doufam ze ten dej bude mit nejakou spojitost se skutecnou historii zeme a tak odehrava se nejak kolem roku 1403 takze za vaclava IV :) koukam ze za pul dne uz maji 1/3 cilene castky vybranou takze to asi nebude problem :D koukali jste na ty odmeny kdyz prispejete? nektere me docela lakaji, jednak dostane te hru potom zdarma, muzete mit pristup do betaverze nebo do konce testovani v alfaverzi a za vetsi castky jeste dostane nejakou art book, kostky, tricka a spousty dalsich blbustek s motivy kingdom come :D

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 21:15 22. Jan 2014
by Molly23
No ja bejt boháč tak přispěju co nejvíc abych dostal ten meč a měl ve hře v kostele svou podobiznu jako svštce :lol: .

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 22:22 22. Jan 2014
by Molly23
Hmm tak jsem nahlédl na wiki co se dělo roku 1403 kdy se to má odehrávat. Kdo nechce spoilery tak at negooglí a nekliká :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/1403

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 22:37 22. Jan 2014
by G-ladiator
To není spoiler.
Jen doufám, že hlavní postava nebude jen dělat "pozorovatele" důležitým dějinám, ale bude tam mít i nějakou osobní dějovou linku.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 23:35 22. Jan 2014
by Bahnak
Molly23 wrote:Hmm tak jsem nahlédl na wiki co se dělo roku 1403 kdy se to má odehrávat. Kdo nechce spoilery tak at negooglí a nekliká :D

http://cs.wikipedia.org/wiki/1403
A to je na Wikině prd, čechy v tý době měly docela klid před bouří, zato na moravě to huřelo bojůvkama jedna radost.
Moravské markraběcí války spolkly opravdu hodně životů, kdyby sis chtěl Molyšáku počíst, tak zkrácená verze:
http://www.e-stredovek.cz/view.php?naze ... 2012030001
Jako vůbec přelom 14/15 stol. je veselý, . Holt slabý král nedokázal kočírovat lidi tak jak by měl, takže se mlátilo jedna radost.
Já se těď modlím za jedinou věc, aby ve hře šlo bojovat kopím (nebo podobným ratištěm).
Ty meče mi moc nezavoněly.
Zato ty kabátce, knoflíčky, kapucky, nohavičky, purpointy, kabátce, no prostě krása, radost pohledět.

Navíc je skvělé že vydali titul s datací kolem roku 1403, další díl (pokud pak bude) by mohl příjemě navazovat rovnou husity :-D A to by teprve mohlo být správné maso.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 00:06 23. Jan 2014
by Paulus
Ha 50% za jedinej den....

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 00:26 23. Jan 2014
by Bahnak
Hustý, 5 míčů z 10 za jeden den, to se to bude vyvíjet, tomu já říkám motivace tvorby dungů :-D
Nechápu na co do toho cpou nějaké sponzory a investory, by do dvou měsíců měli zaplaceno vše od hráčů předem...

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 10:37 23. Jan 2014
by PiAn0
No tedka pracuji na nejakem actu I. pak pozdeji ma vyjit jeste act II. a III.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 12:49 23. Jan 2014
by G-ladiator
Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 12:55 23. Jan 2014
by J.F.Payne
Tyjo, každej z backerů daroval průměrně 30 liber. Hustý :))

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 12:58 23. Jan 2014
by Molly23
No a jsou tam už tři co darovali přes 1200 a tudíž asi uvidíme jejich ksichty ve hře :D... jen doufám, že v kostele neuvidím nějakého bohatého 50 Centa :lol: co podpořil hru. Snad budou mít rozum. Ono si představte že najdete kapličku a tam bude nějaký čumák a pod ním napsáno třeba Sv. Kim Čong.

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:02 23. Jan 2014
by J.F.Payne
Cožpak nevíš, že například svatý Augustin pocházel ze Severní Afriky? Je možné, že byl dosti osmahlý...

A například Etiopie byla v té době křesťanskou zemí...

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:18 23. Jan 2014
by PiAn0
G-ladiator wrote:Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
komplet to ma vyjit asi 2017 to si docela pockas :D

Re: Kingdom Come: Deliverance

Posted: 13:19 23. Jan 2014
by G-ladiator
No, trpět nebudu, her vychází a vyšlo dost na to, abych klidně počkal :)