Page 2 of 7

Re: Barvíř

Posted: 22:15 30. Jan 2014
by Pajule
Puxina wrote:
Pajule wrote:
kucik wrote:Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji.
Neni pravda, Niena má "spoustu" šatů, které mají např. trup, který u barvíře není, ale v toolu jo. :)
Taky jsem si toho všiml, tak pak leda možnost si nechat přetahovat oblečení přes toolset.

Tak jsem to vyřešila já no, protože Niena měla vždy cudný šaty, takže.. :D Tímto ještě jednou dík Derkenovi :) (ale ono vlastně jakémukoliv DM co si najde čas :))

Re: Barvíř

Posted: 22:18 30. Jan 2014
by kucik
Alrik wrote:
kucik wrote:Pristupne jsou vsechny modely. Pokud se nezobrazuji, tak proste pro ten ktery model hracske postavy neexistuji. Rozhodne pokud chcete neco pridat, tak neni problem prohledat vault a volna mista se porad muzou vyplnit.
chybí tam dosti věci co bylo na staré Thalii
Mozna jsem to nenapsal dost srozumitelne.

Pokud chces neco pridat, klidne ty modely najdi a priprav, aby zapadly do volnych mist.

Re: Barvíř

Posted: 22:20 30. Jan 2014
by Alrik
Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný

Re: Barvíř

Posted: 22:21 30. Jan 2014
by Zeerit
Třeba takovej ten supercool rogunskej trup, co má plášť a kudlu u pásku, jsem nemohl najít ani u light armoru, ani u dvou 0 armor oblečků.. a co bylo ještě divnější, že i každej z těch dvou 0 obleků měl jiný možnosti na výběr v trupech.

Re: Barvíř

Posted: 22:31 30. Jan 2014
by Puxina
Alrik wrote:Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný
Ty budeš hodně tupý, připomínáš mi barbara a nebo někoho hmm já nevím.


Udělej to třeba jak Pajulka.

Re: Barvíř

Posted: 22:31 30. Jan 2014
by kokosak
Tys neměl dost tropického ovoce, Rofíčku?

Re: Barvíř

Posted: 22:35 30. Jan 2014
by Alrik
kokosak wrote:Tys neměl dost tropického ovoce, Rofíčku?
Evidntně chlapec nechape čeho chci dosáhnout :) bouhžel je to smutné až to bolí a tak ho mužu jen poplácat po rameni a začit jej ignorovat:)

Re: Barvíř

Posted: 22:36 30. Jan 2014
by Puxina
kokosak wrote:Tys neměl dost tropického ovoce, Rofíčku?
Je těžké, když tu někdo napíše něco dvakrát nebo třikrát a on to ani nechce číst a pořád jak buldok ryje a ryje.

Re: Barvíř

Posted: 22:44 30. Jan 2014
by kucik
Alrik wrote:Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný
Uplne jednoduse. Pripravis si modul na prohlizeni modelu. Treba takovej
cloth_test3.rar
(401.4 KiB) Downloaded 247 times
, projdes si vsechny vzhledy pro vsechny hracsky rasy a udelas si tabulku, kam si zaznacis volny mista.

Re: Barvíř

Posted: 22:48 30. Jan 2014
by Alrik
kucik wrote:
Alrik wrote:Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný
Uplne jednoduse. Pripravis si modul na prohlizeni modelu. Treba takovej
cloth_test3.rar
, projdes si vsechny vzhledy pro vsechny hracsky rasy a udelas si tabulku, kam si zaznacis volny mista.
a do těch volnych mist dodam ty co by se tam hodili ? ok dobře zkusim top :)) děkuju

Re: Barvíř

Posted: 10:22 01. Feb 2014
by Alrik
Evidentně Kucik nechce abych mohl komunikovat s ostatními a tedy mi zablokoval psaní soukromých zpráv, udělejte to prosím někdo jiný :) Nemám k tomu potřebný Hak a když jsem o něj požádal tak se to kucikovy zdálo asi moc :) Proč mi rovnou nedat ban na Forum je to snažší než blokovat uživatele bych řekl :)Jinak děkuju za podporu tohoto navrhu ostatním :)

Re: Barvíř

Posted: 11:13 01. Feb 2014
by kucik
Jo, nemam na praci nic lepsiho, nez ti blokovat soukrome zpravy. Pokud ti chybi nejaky hak, tak si ho stahni, nebo udelej.

Re: Barvíř

Posted: 11:19 01. Feb 2014
by kokosak
Hehe... paranoia dosahuje výšin :D

Re: Barvíř

Posted: 11:22 01. Feb 2014
by Puxina
:D :D :D

Re: Barvíř

Posted: 11:33 01. Feb 2014
by Bruciacullo
Zeerit wrote:Třeba takovej ten supercool rogunskej trup, co má plášť a kudlu u pásku, jsem nemohl najít ani u light armoru, ani u dvou 0 armor oblečků.. a co bylo ještě divnější, že i každej z těch dvou 0 obleků měl jiný možnosti na výběr v trupech.
bo je to střední nebo těžká poznáš to v toolu podle toho kolik ten trup přidá oč..