Page 2 of 2

Re: Rybaření

Posted: 13:31 21. Feb 2014
by DarkKnight
DarkKnight wrote:taky přidám Při lovení s moře se občas chytne "ryba" s divnýma znaky Po dlouhém luštění jde asi o "pořádnou rybu" sice tu rybku chytnete ale rybu nedostanete ( nedává item)
joo a eště jsem zapoměl HOlička nevykupuje ryby (v rackovy) Když chcete prodat chová se jako by "na stolku" ni nebylo Tudiš je asi fixlý na prodejní stolek který tam není

Re: Rybaření

Posted: 14:05 21. Feb 2014
by NesQe
kucik wrote:
NesQe wrote:Ryby z moře nejdou v surové podobě prodat ( zatím - treska a žralok)
Ostatní jdou prodat (kapřík, rak...) normálně v hostinci...
Jdou prodat jedině upečené..
Chyba nebo záměr?
Prodat komu?
V hospodě hostinským v Karathě to je U Racka a hospoda v Ivory...
Tak to šlo na ST a jde to i ted... jenom ty nové z moře nechcou leda pečené

Re: Rybaření

Posted: 21:05 24. May 2014
by Aillen
V moří se mi podařilo chytit žraloka a tresku, oba úlovky se po chycení objevily v inventáři, ale když chytila "pořádnou rybu", tak se v inventáři neobjevilo nic - ta "pořádná ryba" je taky divně napsaná.
rybaření v moři.JPG
rybaření v moři.JPG (20.37 KiB) Viewed 9394 times

Re: Rybaření

Posted: 10:43 26. May 2014
by kucik
Opraveno s dalším balíkem oprav.

Pořád ani nevim, co to je za rybu, takže jsem sám zvědavej, až to prvěn někdo chytne.

Re: Rybaření

Posted: 20:00 27. May 2014
by Aillen
Tak pořád nic - "pořádná ryba" nikde :(

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:12] Nahodil si navnadu do vody...
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:18] Olwen Emerald používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:22] Podarilo se Ti chytit tresku...
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:23] Získaný předmět: Treska
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:23] ==================================
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:23] Tvoje dovednost rybareni se zlepsila!
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:23] Soucasna dovednost je : 4.4%
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:23] ==================================
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:26] Olwen Emerald používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:27] Nahodil si navnadu do vody...
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:37] Chytil jsi pořádnou rybu
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:38] ==================================
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:38] Tvoje dovednost rybareni se zlepsila!
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:38] Soucasna dovednost je : 4.5%

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue May 27 19:55:38] ==================================

Re: Rybaření

Posted: 12:18 29. May 2014
by kucik
Teprv až nahraju ten balík oprav.

Re: Rybaření

Posted: 17:13 07. Jun 2015
by NesQe
Modřinka mořská nejde prodat hostinskému, ostatní mořský rybky už jo.

Re: Rybaření

Posted: 17:27 07. Jun 2015
by karolina
NesQe wrote:Modřinka mořská nejde prodat hostinskému, ostatní mořský rybky už jo.
Opraveno

Re: Rybaření

Posted: 00:12 26. Jan 2016
by sandoftime
Hlásím že se mi u Riena rozbilo rybaření, asi tahal moc ryb. Kdykoliv u vody použiju prut, nespustí se skript. Saeriel to funguje bez chyby, zkusili jsme i vyměnit si pruty.

Re: Rybaření

Posted: 00:28 26. Jan 2016
by karolina
sandoftime wrote:Hlásím že se mi u Riena rozbilo rybaření, asi tahal moc ryb. Kdykoliv u vody použiju prut, nespustí se skript. Saeriel to funguje bez chyby, zkusili jsme i vyměnit si pruty.
Taky už se mi to stalo. Vyčkej restartu.

Re: Rybaření

Posted: 18:28 26. Jan 2016
by sandoftime
Máš pravdu po restu to fachčí, ď.

Re: Rybaření

Posted: 21:35 26. Jan 2016
by sandoftime
Po chvíli rybaření už se mi to zas vyplo :) Ví se co to způsobuje?

Re: Rybaření

Posted: 23:03 26. Jan 2016
by karolina
sandoftime wrote:Po chvíli rybaření už se mi to zas vyplo :) Ví se co to způsobuje?
myslím, že naklikání moc dopředu, ale nevím to jistě.