Page 2 of 3

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 00:12 17. Feb 2014
by KaTo
Za mě dobrý oboje...aspoň myslím :mrgreen: .

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 00:15 17. Feb 2014
by Amber
Je to dost předběžné, ale 29.3. určitě nevyhovuje, 22.3. možná ano.

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 23:14 17. Feb 2014
by Radim
Asi se ukážu

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 23:19 17. Feb 2014
by karolina
bych udělala nějakou sabotáž se srazem v Praze :P

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 23:20 17. Feb 2014
by Shaman88
karolina wrote:bych udělala nějakou sabotáž se srazem v Praze :P
Do prahy bych jel samozřejmě radši... :)

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 23:38 17. Feb 2014
by KaTo
Jen mě tak napadá po posledním debaklu s knajpou - doufám, že tentokrát bude hospoda pořešená Ivánku! Já vím, že ten fotbal neděláš pro sebe a těm m*m mediálním se nezavděčíš...ale stejně :wall: :lol: :D .

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 00:12 18. Feb 2014
by Molly23
No já můžu oba termíny zatím.

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 00:36 18. Feb 2014
by kucik
KaTo wrote:Jen mě tak napadá po posledním debaklu s knajpou - doufám, že tentokrát bude hospoda pořešená Ivánku! Já vím, že ten fotbal neděláš pro sebe a těm m*m mediálním se nezavděčíš...ale stejně :wall: :lol: :D .
Tim debaklem minis, ze nekteri odesli bez placeni? :mrgreen:

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 00:57 18. Feb 2014
by Bahnak
Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 01:14 18. Feb 2014
by KaTo
kucik wrote:Tim debaklem minis, ze nekteri odesli bez placeni? :mrgreen:
Přesně tak :roll: ...a nejen tím :wall: .

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 01:33 18. Feb 2014
by Shaman88
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Zatočila se mi hlava když jsem kouknul do jídelního lístku....

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 08:59 18. Feb 2014
by Theogil I
karolina wrote:bych udělala nějakou sabotáž se srazem v Praze :P
Ty jedna, aby jsi nedostala na holou.
Za nás spíš 29.3.2014, toho 22.03.2014 spíš nesedí.

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 10:02 21. Feb 2014
by -darkvision-
Shaman88 wrote:
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Zatočila se mi hlava když jsem kouknul do jídelního lístku....
Tak za lepší gastronomickou úroveň se v dnešní době hold platí něco navíc.

Za mě bych se měl ukázat, záleží to na financích.

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 11:46 21. Feb 2014
by Derken-
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Hříbková omáčka? :mrgreen:

Re: Pozimní sraz Thalie 2014

Posted: 11:47 21. Feb 2014
by -darkvision-
Pokad se tam dostanu, tak si jednu dám .. na účet Bahnáčka :biggrin: :twisted: