Page 2 of 3
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 00:12 17. Feb 2014
by KaTo
Za mě dobrý oboje...aspoň myslím

.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 00:15 17. Feb 2014
by Amber
Je to dost předběžné, ale 29.3. určitě nevyhovuje, 22.3. možná ano.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:14 17. Feb 2014
by Radim
Asi se ukážu
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:19 17. Feb 2014
by karolina
bych udělala nějakou sabotáž se srazem v Praze

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:20 17. Feb 2014
by Shaman88
karolina wrote:bych udělala nějakou sabotáž se srazem v Praze

Do prahy bych jel samozřejmě radši...

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 23:38 17. Feb 2014
by KaTo
Jen mě tak napadá po posledním debaklu s knajpou - doufám, že tentokrát bude hospoda pořešená Ivánku! Já vím, že ten fotbal neděláš pro sebe a těm m*m mediálním se nezavděčíš...ale stejně

.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 00:12 18. Feb 2014
by Molly23
No já můžu oba termíny zatím.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 00:36 18. Feb 2014
by kucik
KaTo wrote:Jen mě tak napadá po posledním debaklu s knajpou - doufám, že tentokrát bude hospoda pořešená Ivánku! Já vím, že ten fotbal neděláš pro sebe a těm m*m mediálním se nezavděčíš...ale stejně

.
Tim debaklem minis, ze nekteri odesli bez placeni?

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 00:57 18. Feb 2014
by Bahnak
Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 01:14 18. Feb 2014
by KaTo
kucik wrote:Tim debaklem minis, ze nekteri odesli bez placeni?

Přesně tak

...a nejen tím

.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 01:33 18. Feb 2014
by Shaman88
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Zatočila se mi hlava když jsem kouknul do jídelního lístku....
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 08:59 18. Feb 2014
by Theogil I
karolina wrote:bych udělala nějakou sabotáž se srazem v Praze

Ty jedna, aby jsi nedostala na holou.
Za nás spíš 29.3.2014, toho 22.03.2014 spíš nesedí.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 10:02 21. Feb 2014
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Zatočila se mi hlava když jsem kouknul do jídelního lístku....
Tak za lepší gastronomickou úroveň se v dnešní době hold platí něco navíc.
Za mě bych se měl ukázat, záleží to na financích.
Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 11:46 21. Feb 2014
by Derken-
Bahnak wrote:Zásah, potopena.
Hele, zatím nejlepščí sraz mi přišlo že byl v tom steakhousu, jednak se tam výborně jedlo, pak jsme tam měli k dispozici celý vrchní patro + přilehlý bar a kuřárničku. Tam to podle ěm bylo fakt dokonalý. Nebo má z tama někdo špatnou zkušku?
Hříbková omáčka?

Re: Pozimní sraz Thalie 2014
Posted: 11:47 21. Feb 2014
by -darkvision-
Pokad se tam dostanu, tak si jednu dám .. na účet Bahnáčka
