Page 2 of 2

Posted: 18:11 24. Dec 2007
by Rejty
photter wrote:...
Ty detailisto. :wink:

Posted: 20:56 24. Dec 2007
by MaSo
Hej lidi ja tež přeju všem krásné vánoce a prostě cele svátky...Moc to nepřežeňte ať má po svátcích kdo hrát... :D

Posted: 21:44 24. Dec 2007
by Kiri
Jelikoz uz pisu krapet dyl, tak doufam, ze vsici meli hezky vanoce, nebo este budou mit....Stastnej silvestr, kazdy at prozije nasledujici rok v pohode pln uspechu. Thalii a tymu radost z prace, hodne hracu, spoustu peknych pribehua zazitku a dalsich aspon 50 RT let vchodu...Cus :)

Posted: 17:31 25. Dec 2007
by Pajule
tak se tez opozdene pridavam.Snad vam vsem nadelil jezuch hodne darecku(jako me :twisted: ).Preju vsem hodne uspechu (ve hre i v realu)
a at se tu po novem roce vsici zas scheldame a wip si uzijeme :twisted: :D