Page 2 of 5

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:55 05. Mar 2014
by Absinthorix
Pajule wrote:Doval se :D
Jojo, zkouškové za mnou, zase se začínám koulet :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 03:00 09. Mar 2014
by Shaman88
Shaman dorazí a bude spát na klubovně.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:08 12. Mar 2014
by Cagus
Hola hola,
ačkoliv moje působení tady nebylo vskutku dlouhé, a mnozí mě více než dost pravděpodobně neznáte, i tak bych se rád na sraz dostavil a pokecal s párem (možná i doslovně) lidí, a s vámi ostatními klidně i rád seznámil.

Nebyla-li by to tedy inkonvenánz, připište mě na seznam, ať podpořím číslo, nechť tam nevypadáme jak třídní sraz po 69 letech.


A protože bydlim v nejmalebnějším městě světa, spát budu u sebe doma.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 22:09 12. Mar 2014
by KaTo
Tak s pravděpodobností hraničící s jistotou přijedu khárem někdy k poledni, přivezu (minimálně) mandose, nechám někoho zatáhnout mojí večeři (bude-li obsluha šikovná jako posledně :roll: , tak ji třeba naúčtuje i více lidem) a zase odjedu nach home :D .
Trollí jízda se vší parádou! :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 08:25 13. Mar 2014
by Bahnak
Na 99% dorazím, viděl bych to (pokud by byla možnost) už na pátek do klubovny.
Za KaTa v hospodě neplatím, Kucik nejede, takže si tentokrát Kaťouš bude muset najít jinou oběť.
Hříbkové omáčce třikrát hurá!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 10:57 13. Mar 2014
by Radim
Hmm čajovna nebude? Asi se ukážu akorát vynechám slavnostní zakončení každého srazu po boku Rejtyho :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 10:59 13. Mar 2014
by Rejty
Čajovna bude taky.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 17:53 16. Mar 2014
by Rejty
Jedou :mus_3: :

- Rejty, Molly23, Kokosak, Mandos, Fredy, Kopajda, Shaman, Bers +1, Fox, Cagus, Kato, Bahnak, Radim, Pajky, Absinthorix
Platí tato účast? Rád bych zamluvil hospodu a čajovnu.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 18:05 16. Mar 2014
by Bahnak
Za mě jo, jen pořád nevíme, kam nás Rejty zatáhneš v Plzni tentokrát :-)

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 18:39 16. Mar 2014
by KaTo
Za mě platí.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:07 16. Mar 2014
by kokosak
das platit

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 20:00 16. Mar 2014
by Pajule
Já du taky!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 20:02 16. Mar 2014
by kokosak
Jo ale čajovna asi nečajovat, uvidět, spíš nepočítat.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 15:20 17. Mar 2014
by mandos
Jo jo já přijedu.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 21:56 17. Mar 2014
by Molly23
Za mě platí. Nemá někdo z Prahy místo a autě? Jsem hubený a skladný :)