Page 2 of 3

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 19:41 25. Feb 2014
by Shaman88
Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 00:37 26. Feb 2014
by Sakura
Shaman88 wrote:Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
Například Equilibrie mi funguje bez potíží, stalo se mi to až na Thalii. Tedy, ST mi fungovala také normálně.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 00:42 26. Feb 2014
by Myrpa
Někdo občas povídá, že mu to padá i jinde, než v Karathě. Zajímalo by mne kde a jaký je tam tileset. Ale pokud jsem dobře vyhodnotil situaci, padá Karatha. Rozhodně se dají dogooglit dotazy na nwn forech, kde se o problému s loadováním do tohohle tilesetu dočtu (ale nedostanu řešení).
A na Eq tenhle tileset snad ani nemají.

Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 12:31 26. Feb 2014
by Sakura
Myrpa wrote:Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
Určitě na to mrknu, děkuju.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 15:22 26. Feb 2014
by Shaman88
Já si myslím že je to tilesetem.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 15:39 26. Feb 2014
by KaTo
Shaman88 wrote:Já si myslím že je to tilesetem.
Resp. zkus lognout, vyžádej si DM at te ze startovní lokace portne nějam jinam. A zkus o toho města dojít ručně. Ono by možná neuškodilo přesun té startovní lokace na jiné místo.
bohužel to řeší jen POLOVINU problému. Druhá se jmenuje Kněžka a oživování mrtvol, kterým pak po oživení padá ta samá lokace.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 15:43 26. Feb 2014
by Myrpa
Hlašte, kde to komu padá a kdy. My to nevíme. Mě to třeba nepadá (ale já neumírám).

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 15:57 26. Feb 2014
by Amber
Hracce se nenacetly lokace exterieru: Chramova ctvrt a Dolni mesto. Naopak lokace Vitejte (ta ledova), Uvodni (ostruvky) a interier barvire v Karathe sly ok, proto hadam taky ze problem bude v tilesetu.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 15:58 26. Feb 2014
by Nalkanar
A pokud se Myrpa ptá obecně:
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 16:00 26. Feb 2014
by Rejty
Lokace, které vypisuješ, jsou všechny ve Wormovo tilesetu.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 16:08 26. Feb 2014
by Shaman88
Jojo je to worm.
Tady si dovolím říct: Já to říkal.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 16:13 26. Feb 2014
by Myrpa
Nalkanar wrote:A pokud se Myrpa ptá obecně:
U nás v gildě pozoruje nejčastěji padání v Karathě, především Karatha - střední město - chrámová čtvrť. V unikátním Pajulčině případě se pak přidává Doubkov a některé lokace okolo něj, Petronika a možná další...
Takže IMHO velikost lokací + určité tilesety
A v tom středním městě vám to padá při jakémkoliv vstupu (sousední lokace třeba), nebo jen jak píše KaTo při oživovacích teleportech?

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 16:26 26. Feb 2014
by Nalkanar
Pajky všechno všude.
Mandos a Absinthorix nevím jistě jak to mají *jde na ně houknout*
IMHO je problém komplet s Karathou, ale při oživeních občas člověk zapomene stáhnout detaily / vypnout jiné aplikace, aby mu to jelo jak má.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 17:00 26. Feb 2014
by KaTo
Já nepadám nikdy nikde :oops:
Teda občas jo, ale to je vytuhnutí NWN uprostřed libovolné (většinou za to může FF s youtobe na pozadí) lokace a fakt je to vzácně.
Ale pravidelně padají lidi co do toho chrámu nosím, nebo ty lokace co popisuje Nalk. Se dotyčným nenačítají a NWN opakovaně padá.

Re: Potíže s přechodem do lokací

Posted: 19:07 26. Feb 2014
by mandos
Mě občas padá chrámová čvtrť s tím že mi to napíše chybu OpenGL, jednou mi to udělalo když jsem měl na druhym monitoru zapnutý VLC a měl jsem jako výstup nastavený OpenGL aby se mi to netlouklo s DirectX u her, ale pak mi to několikrát padlo aniž bych VLC měl zapnutý a stejně to nahlásilo OpenGL nicméně to pořád může být chyba mojeho laptopu tak nevím :D