Page 2 of 3

Re: Charm person

Posted: 14:03 24. Feb 2014
by kucik
Shaman88 wrote:No mě to příjde jako hodně drsné kouzlo pro bosse jak zabránit aby ho někdo zabil.
Degradovat to na obyčejný confusion mi příjde dost blbé..
A zachránilo ho to před tím zabitím teď?

Re: Charm person

Posted: 14:11 24. Feb 2014
by Shaman88
No pokud bys mu nastavil co jsem navrhoval prvně, že by postava z toho nic neměla tak by zbytečně zrušila bosse do dalšícho bosspawnu....

Re: Charm person

Posted: 14:17 24. Feb 2014
by kucik
Takže by hráč bosse zabije stejně, protože v 90% případů nebude vědět, co se to divného stalo. Pak zjistí, že z bosse nepadnul loot. Vybere pouze loot v okolí a nahlásí chybu.

Re: Charm person

Posted: 14:28 24. Feb 2014
by Rejty
Nalkanar wrote:Pro IC pochybnost čarování bych tam asi celkově dal to omámení. Pak by to bylo i bojově použitelné.
Souhlas.

Re: Charm person

Posted: 14:29 24. Feb 2014
by Shaman88
Já ti nevím, ale já si všimnu že mám modré NPC na které útočím.
Ale jak myslíš.
Jenže je to masivní oslabení no. Ale ok.

Re: Charm person

Posted: 14:31 24. Feb 2014
by Nalkanar
Pokud se to bude upravovat, tak nezapomeňte upravit všechny varianty:

1: charm person
2: charm person or animal
3: charm monster
8: mass charm

Re: Charm person

Posted: 14:35 24. Feb 2014
by kokosak
.... a černokněžníkův charm.

Re: Charm person

Posted: 14:43 24. Feb 2014
by kucik
Co je masivní oslabení? Že to kouzlo nebude při seslání NPC k ničemu?
Já jen chci, aby to kouzlo aspoň něco udělalo, když je seslaný na PC. A to pokud možno aspoň něco, co dotyčnému PC zabrání dál mlátit sesílatele. To je oslabení kouzla?

Re: Charm person

Posted: 14:46 24. Feb 2014
by Nalkanar
... a pro mága to přidá další možnost jak paralyzovat nepřítele. Win win.

Re: Charm person

Posted: 14:50 24. Feb 2014
by Shaman88
kucik wrote:Co je masivní oslabení? Že to kouzlo nebude při seslání NPC k ničemu?
Já jen chci, aby to kouzlo aspoň něco udělalo, když je seslaný na PC. A to pokud možno aspoň něco, co dotyčnému PC zabrání dál mlátit sesílatele. To je oslabení kouzla?
No jistě, v nynější variantě je to trvalý charm, a to to chceš předělat na něco na způsob omámení, které bude pouze dočasné. A nebo celou tuhle diskusi chápu špatně.

Re: Charm person

Posted: 14:54 24. Feb 2014
by kokosak
Problém je, že to sice je trvalý charm, ale PC oběti není nijak zabráněno sesilatele dál nepufat. Dokonce ani nemá jiné upozornění, že by tak neměla činit, krom OOC zmodrání. Už vidím to CvC :D

Re: Charm person

Posted: 14:58 24. Feb 2014
by kucik
Shaman88 wrote: No jistě, v nynější variantě je to trvalý charm, a to to chceš předělat na něco na způsob omámení, které bude pouze dočasné. A nebo celou tuhle diskusi chápu špatně.
Opravte mě, jestli se pletu, ale teď po seslání na PC to kouzlo nemá źádný účinek, který by se na postavě skutečně nějak projevil. žádný.
Je tedy sice hezké, že má to kouzlo neomezené trvání, ale neomezené trvání žádného efektu mi nepřijde lepší, než trvání alespoň nějakého ač třeba jen dočasné.

PS: Jsi si jistej, že teď to ovlivnění appraise funguje, když tam není ten efekt?
PPS: A ne, není to trvalý charm. Teď tam efekt charmu vůbec není.

Re: Charm person

Posted: 15:27 24. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:Opravte mě, jestli se pletu, ale teď po seslání na PC to kouzlo nemá źádný účinek, který by se na postavě skutečně nějak projevil. žádný.
Je tedy sice hezké, že má to kouzlo neomezené trvání, ale neomezené trvání žádného efektu mi nepřijde lepší, než trvání alespoň nějakého ač třeba jen dočasné.

PS: Jsi si jistej, že teď to ovlivnění appraise funguje, když tam není ten efekt?
PPS: A ne, není to trvalý charm. Teď tam efekt charmu vůbec není.
Ono je momentalne o dost vic kouzel ktere byly nasobnymi upravami znepouzitelneny.

Jsem schopen dodat senzam s poznamkami - jen mam (z reakci na probirane wiz upravy) dojem ze to nikdo cist nebude.

Edit: POkud to neni tajemstvi strazene lepe jak korunovacni klenoty - jak moc se zvedne appraize pouzitim tohoto kouzla? Ptam se, priznavam se rovnou, s oheldem na instestovane body do cross-class skillu smlouvani.

Re: Charm person

Posted: 15:31 24. Feb 2014
by kucik
pavad wrote:Ono je momentalne o dost vic kouzel ktere byly nasobnymi upravami znepouzitelneny.

Jsem schopen dodat senzam s poznamkami - jen mam (z reakci na probirane wiz upravy) dojem ze to nikdo cist nebude.
Klidně dodej, ale chce to dávkovat postupně, aby to bylo možné probrat jednotlivě a vymyslet řešení. Na foru se řeší spousta věcí najednou a často rychleji, než je možné nad tím udělat nějaký result a rozhodnout úpravu.

Re: Charm person

Posted: 15:32 24. Feb 2014
by pavad
kucik wrote:
pavad wrote:Ono je momentalne o dost vic kouzel ktere byly nasobnymi upravami znepouzitelneny.

Jsem schopen dodat senzam s poznamkami - jen mam (z reakci na probirane wiz upravy) dojem ze to nikdo cist nebude.
Klidně dodej, ale chce to dávkovat postupně, aby to bylo možné probrat jednotlivě a vymyslet řešení. Na foru se řeší spousta věcí najednou a často rychleji, než je možné nad tím udělat nějaký result a rozhodnout úpravu.
Ja uz jsem navrhoval - jsem schopen upravit skripty - ale musim mit moznost si je vyzkouset/otestovat u sebe. Spatne se mi neco pise takrikaje "naslepo".

Sveho casu jsem i vyrabel nova kouzla - predelavka stavajicich neni takovou obtizi.

Jen je treba k tomu mit posveceni teamu.

Mnohe veci mi tu prijdou totalne presilene... JIne zcela degradovane (a k nicemu).